Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ įsibėgėjo – karščiausio TV3 ir Go3 projekto dalyviai kasdien susiduria su iššūkiais, dramomis bei smagiais nutikimais. Štai dar kartą buvo pasėti gandai dėl nenutylančių santykių tarp Antano ir Gabrielės, kurie naktį aptarinėjo, kokį vardą duotų atžalai.

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ įsibėgėjo – karščiausio TV3 ir Go3 projekto dalyviai kasdien susiduria su iššūkiais, dramomis bei smagiais nutikimais. Štai dar kartą buvo pasėti gandai dėl nenutylančių santykių tarp Antano ir Gabrielės, kurie naktį aptarinėjo, kokį vardą duotų atžalai.

REKLAMA

„Aš jau žinau, kokį vardą duočiau mergaitei. Bus arba Ana, arba Paula. Labai gražu. Aš net norėjau pasikeisti kažkada vardą į Paulą“, – apie mergaitės vardą kalbėjo Gabrielė

„Mano arba Karolina, arba koks nors nelietuviškas“, – atsakė jai Antanas.

„Aš per savo gyvenimą esu sutikus labai daug Karolinų. Aš gal norėčiau išrinkti vardą, kurio daug nesu girdėjusi ir nesu daug sutikusi. Anų aš iš viso nesu sutikusi“, – sakė ji.

Antanas tęsė pokalbį ir teigė, kad yra sutikęs Anų, tačiau nežino, kiek tiksliai turi pažįstamų tokiu vardu.

Tiesa, vakar Antanas aiškino, jog neieško rimtų santykių, o tai nejuokais nuliūdino Gabrielė, kuri neslėpė ir ašarų.

REKLAMA

Gabrielė ir Antanas išsiaiškino savo santykius ir nutarė, kad jiems geriausia likti draugais. Su tuo, rodos, sutiko tiek Antanas, tiek ir pati Gabrielė, tačiau jos veiksmai lovoje ne juokais suglumino Antaną.

Nors Antanas su Gabriele sutarė, kad tėra tik „geriausi draugai“, jie toliau miega vienoje lovoje.

„Aš su juo miegu vienoje lovoje. Ta prasme čia tikrai nėra tarp mūsų kažkokių santykių. Mes viską išsiaiškinom. Gal iš pradžių ir buvo kažkokia kibirkštėlė, bet dabar yra kaip yra. Mes tipo va draugeliai“, – Jonui pasakojo Gabrielė.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau vėliau žiūrovai galėjo išvysti, kad Gabrielės žodžiai galbūt ne visai atitinka realybę. Vieną naktį Gabrielė ėmėsi tokių veiksmų, kurie Antaną privertė ją stabdyti.

„Ei, ei, ei... Mes geriausi draugai“, – sakė Gabrielei Antanas.

Pasirodo, kad mergina pabandė naktį jį apsikabinti, tačiau Antanui tai pasirodė nederama, ypač kai jie jau išsiaiškino, kad palaikys tik draugiškus santykius.

„Aš nesupratau tuo momentu, kai ji apsikabino mane naktį, kai aš parėjau ir atsiguliau į lovą, nes mes lyg ir buvom išsiaiškinę viską, kad esame draugai ir taip toliau. O ji man pasako, kad aš šiaip norėjau apsikabinti.

Aš suprantu, kad reikia šilumos tos, bet man tie apsikabinėjimai ir visa kita, kai esi tik draugas ir pasakęs, kad tik draugai, tai nežinau... Čia jau yra artimesni ryšiai atrodo, jeigu tu jau naktį apsikabinėji“, – pasakojo Antanas.

Gabrielė

Egzotiškoji Gabrielė – tikra Selenos Gomez kopija. Ji visuomet svajojo apie televiziją, tad, kaip sako pati, šis projektas – ne tik dievo siųstas ženklas, bet ir svajonės išsipildymas. Vakarėlių nepraleidžiančios Gabrielės kūną puošia 7 tatuiruotės, o štai jos širdis – laisva.

REKLAMA
REKLAMA

Pastarieji santykiai merginą nuvylė – dabar ji bijo tikėtis, kad ir čia gali sutikti tokį, kuris dar tikrai nebus „tas vienintelis“…

Antanas

Socialiniuose tinkluose puikiai žinomą Antaną šiuo metu seka virš 100 tūkst. sekėjų. Jis neslepia, kad ši jo veikla užaugino storą odą – anksčiau jis patyrė ir kritikos, ir pagyrų. Viską, ką išgyvens Tenerifėje, vaikinas tikisi parodyti ir savo sekėjams, tad baisiausia jam būtų netekti telefono.

Tiesa, nepamaišytų ir antroji pusė – Antanas juokiasi, kad jau kurį laiką savo draugų rate yra kaip šuniui penkta koja…

Visą situaciją galite pamatyti vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Nepamirškite balsuoti ir palaikyti savo mylimiausių – žiūrovai kas savaitę sprendžia, kam atėjo metas palikti šou! Balsuoti galite čia: www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/   

Intrigų kupinas realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – 24/7 per Go3 ir pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ laidas žiūrėkite kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį 20:30 per TV3 televiziją, o dalyvių gyvenimą visą parą sekite per Go3!

Nuo šiol kiekvienas realybės šou žiūrovas gali dalyviams mesti iššūkį! Sugalvokite užduotį dalyviams, atsiųskite ją adresu https://www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/issukis ir galbūt jūsų užduotis taps ta, kurią atliks visi „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai. Paįvairinkite dalyvių gyvenimą netikėčiausiais iššūkiais!

Beje, visų šių jaunų žmonių likimas kiekvieną savaitę priklauso būtent nuo žiūrovų – kas važiuos namo, o kas savo kelią realybės šou tęs ir toliau?

Tad nebūkite abejingi ir nepamirškite balsuoti už savo mėgstamiausią realybės šou dalyvį. Balsuoti galite čia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų