Jankauskaitė sulaukė netikėtų žinių: naujiena gera, bet atneša ir nerimo

Didžiausiam savo karjeroje koncertui Kauno „Žalgirio“ arenoje besiruošiančią Ingą Jankauskaitę, iš koncerto organizatorių pasiekė netikėta žinia – planuotas kiekis bilietų parduotas.

55

Šiandien koncerto organizatoriai skelbia papildomą bilietų pardavimą, kuris bus ribotas. Pasak pačios Ingos, tai labai maloni žinia, rašoma pranešime spaudai.

(55 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jankauskaitė patarė, ko nereikėtų daryti gyvenime: sumažės noras piktintis

Kovo 23 – ąją dieną Kaune vyksiantis koncertas „Mano vienintelis“ Ingai bus ypatingas dėl keleto dalykų. Atlikėja į solinį koncertą arenoje gerbėjus pakvies pirmą kartą, o taip pat koncerte bus pristatytas ir naujausias atlikėjos albumas tokiu pat pavadinimu.

„Mano ožiaragiui patinka keisti planus tik vienu atveju, kai jis tampa geresniu, nei tikėjausi“, – apie žinią, kad išparduoti visi planuoti bilietai, juokauja I. Jankauskaitė.

Organizatorių teigimu susidomėjimas charizmatiškosios atlikėjos koncertus labai didelis, tačiau ir tikėtasis.

„Inga yra nuostabi artistė. Jos kūriniai, prasmingi tekstai – visa tai žavi žmones. Ji yra tikra, toks bus ir koncertas „Žalgirio“ arenoje. Negalime palikti žmonių be galimybės įsigyti bilietų likus beveik mėnesiui iki koncerto, todėl dar 500 žmonių turės šią galimybę“, – tvirtina organizatoriai.

Pasak I. Jankauskaitės pasiruošimo koncertui laikotarpis ypatingas, jis sukelia ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir vidinio nerimo.

„Tai, kad turime paleisti papildomus bilietus – geriausia naujiena šiame pasiruošimo laike, kuris atneša ir nemažai nerimo. Jaudinuos, abejoju, tikiu, laukiu, sapnuoju – išgyvenu viską, kas įmanoma. Lauksiu visų! Mes turime kuo dalintis! Albumas baigtas, išnešiotas, išklausytas ir išgirdėtas iki mikrosekundžių – laukiu įteikti jį jums“, – atvirauja Inga.


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2019-03-08 16:20:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jūs niostabi aktore ir puikaus balso savininkė.Musu šeima Jus labai myli.
Atsakyti
-8

S
Selas
2019-03-08 22:04:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pati graziausia moteris Lietuvoje,malonu,kad ji dar ir dainuojanti...
Atsakyti
0

M
Myliu
2019-03-08 19:37:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus musu numyleta, nuostabiausia, nuolat laukiama pasirodant betkur ir visada, zavimes Jumis visa sirdimi!
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų