Jakutienė neatsidžiaugia procedūros rezultatu: palietus – įsimylėsite

Gerai žinoma „pupytė“, drabužių parduotuvės „Dolce Vitta Boutique“ savinininkė Vita Jakutienė savo gerbėjams negaili įvairių pikantiškų gyvenimo akimirkų.

34

Išskirtinio grožio moteris visai neseniai pasidalijo su savo gerbėjais populiarios procedūros rezultatu, kuriuo labai didžiuojasi ir džiaugiasi.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vita Jakutienė išbandė populiarią grožio procedūrą

„Sulaukiau tūkstančio žinučių, kuriose giriate mano plaukus! Ačiū! Sunku atsakyti kiekvienai asmeniškai, todėl parašysiu visoms iškart: daug metų draugauju su puikiai žinoma meistre Renata Kovtun. Teko išbandyti ir kitas, todėl tikrai galiu pasakyti, kad Renata geriausia specialistė šioje srityje“, – pagyrų negailėjo Vita.

Nuo šiol V. Jakutienė savo gerbėjams demonstruoja ne tik pavydėtinas kūno formas, bet taip pat ir labai ilgus, tankius šviesius plaukus.

„Plaukai minkšti, kiekvieno plaukelio plonumas atitinka mūsų plaukus, o kiekviena sruogelė be išplonėjusių galiukų. Štai, kodėl jų visiškai nejusite, o kiekvieną kartą palietus tiesiog įsimylėsite“, – pridūrė ji.

Pamatykite pokyčius galerijoje


Rašyti komentarą...
O
Ona
2018-11-17 18:16:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai tokia bjauri ir nemandagi boba ,tai bet koks fizinis grožis yra didelis nulis.Fui fui
Atsakyti
0

M
Margarita
2018-11-16 15:10:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažin,ar pagalvojote apie savo sūnų? Gal jam gėda dėl jūsų tokių nuotraukų? Ar mastot aplamai apie tai, kaip save pateikiate?
Atsakyti
-3

S
Simutė
2018-11-27 20:34:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ai ,kokia baisi pasidarė, gaila kad draugai nepasako gal nori kad ji būtų vis baisesnė. Gaila moteriškės bet jeigu jai gerai... .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų