J. Milius: paauglystėje klausiau M. Mansono – ir, kaip matote, neišprotėjau!

Nors Jeronimas Milius – ilgaplaukis rokeris, dainininkas sudaro kultūringo ir malonaus žmogaus įspūdį. Talentingas dainininkas klauso pačios įvairiausios muzikos – nuo sunkiojo roko ir metalo iki klasikos. Tačiau prisipažįsta, kad dar paauglystėje jo grotuve sukosi ir šiandien Lietuvoje koncertuosiančio Marilyno Mansono kūriniai. „Gane nemažai klausiau Marilyn Mansono muzikos ir kaip matote – neišprotėjau!“ – juokiasi jis kalbėdamas apie tuos, kuriems „velnio muzika“ atrodo pavojinga.

M. Mansono šoko terapija – tik spektaklis

J. Milius mano, kad negalima pasakyti vienareikšmiškai M. Mansonas – blogai tai ar gerai, nes kiekvienas renkasi pagal jam vienam artimus kriterijus. „Reikia atskirti paprastus dalykus. Jis yra suradęs savo receptą, kurio dėka suburia auditoriją ir yra visame pasaulyje žinomas“, – sako dainininkas.

Šį kartą atlikėjas į M. Mansono koncertą neis, bet tai tikrai padarytų, jei tik turėtų galimybę. Jis pozityviai mato ir šokiruojančiu kitų vadinamą pasirodymą. „Aišku eičiau! Kodėl gi ne? Jei suvoki, kad šokiruojantis pasirodymas yra šou dalis, tai viskas atrodo kitaip. Juk tai imitacija, sutirštintos spalvos, viskas hiperbolizuota. Kai kuriuose spektakliuose režisierius taip pat siekia šokiruoti, todėl nemanau, kad tai yra kažkas blogiau – tai yra spektaklis, tik šiek tiek paprastesnis“, – įsitikinęs J. Milius.

REKLAMA

Bažnyčia perlenkė lazdą

M. Mansono priešininkai nuolat nesutaria ir dėl to, ar į koncertą turėtų būti įleidžiami nepilnamečiai. „Kiek žmonių, tiek nuomonių, bet, jei į koncertą eina vaikai, tai yra tėvų atsakomybė – jie sprendžia, - mano Jeronimas. - Nėra kažkokių bendrinių normų, ką galima daryti ir ko negalima – čia yra absurdas, kas taip sugalvojo?

Jei vieni yra religingi ir tiki vienokia ar kitokia religija, aš nepradedu jų smerkti, jei aš ja netikiu. Taip yra ir su pomėgiais – vieniems patinka tas, kitiems kitas“, – sako Jeronimas, nesuprantantis, kodėl vieni įsivaizduoja esantys teisesni už kitus."

Dainininkas sako skaitęs kunigų ir kitų bažnyčios atstovų pasisakymus, neva koncertą reikia uždrausti, nes M. Mansonas yra velnio garbintojas. „Kaip čia nepasakius per brutaliai... Manau, tegul jie savo nuomonę geriau pasilaiko sau, o ne darosi kažkokį PR'ą...“, – neslepia nusivylimo atlikėjas.

Lengviausia dėl visko apkaltinti muziką, filmą ar knygą

Užsienyje po M. Mansono koncertų buvo ne kartą kilęs visuotinis sąmyšis dėl neva jo muzikos paveiktų paauglių, kurie naudojo smurtą prieš kitus arba save. J. Milius mano, kad toks sugretinimas kai kam yra tiesiog lengviausias kelias apkaltinti arba išvengti bausmės.

„Viskas priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualiai. Tokios pačios istorijos sklando ir apie tai, kaip žmonės pasižiūri tam tikrus filmus, kai kurie pažaidžia tam tikrus žaidimus ar perskaito kažkokias knygas – tai yra absurdas. Tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus psichinės būklės, stadijos ar asmeninių problemų. Yra labai paprasta kažkuo prisidengti – štai aš čia perskaičiau tokią knygą ir nužudžiau tris žmones“, – sako J. Milius. Jo nuomone, tai yra labiau juokinga nei panašu į tikrovę.


Rašyti komentarą...
O
O KAS TAU TAIP PASAKĖ?
2012-06-12 20:30:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
"J. Milius: paauglystėje klausiau M. Mansono – ir, kaip matote, neišprotėjau!" - O KAS TAU TAIP PASAKĖ?
Atsakyti
0

b
babyte
2012-06-12 22:05:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
MAN BAISESNE YRA STANKUNAITE. MANSONAS VAIDINA SETONA, O TA - ISIKUNIJES SETONAS. KUR JUS, KUNIGAI ???????
Atsakyti
0

Q
Qkas
2012-06-13 00:26:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeronimai, o sveikinti nesatanistinę publiką "ragų" simboliu - tai ne išprotėjimas? Na, gal ir ne, bet pasityčiojimas tiek iš publikos, tiek iš už nugaros sėdinčių muzikantų, tai tikrai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų