Dainininkas Jeronimas Milius, pastaruoju metu beveik nenulipantis nuo operos scenos, šį savaitgalį atiduos duoklę ištikimiems metalo gerbėjams.

Jeronimas su grupe „Soul Stealers“ („Sielos vagys“) šį penktadienį sostinėje pristatys savo antrąjį albumą „Feel the Steal“ („Pajusk vogimą“). Tiesa, albumas buvo įrašytas dar pernai rudenį, o išleistas vasaros pradžioje. Tačiau muzikantai jo pristatymui pasirinko vėlyvą rudenį.

Grupės vaikinai savo antrajam albumo iliustruoti pasirinko gana neįprastą sprendimą – ranka pieštą atgrasiai atrodančią mistinę būtybę.

„Kirtosi mūsų nuomonės su piešinio autoriumi. Sielos vagis yra mūsų grupės totemas. Jis, aišku, laikui bėgant keisis, tačiau kaip turi atrodyti mistinė būtybė, nežino niekas. Tik mes patys“, – sakė sunkiojo roko keliu žengiantis Jeronimas.

Apie ką dainuoja šių laikų metalistai?

„Mūsų muzikos stilius nepririštas prie tam tikros tematikos, nes daugiau grojame sunkųjį roką. Kitų stilių yra tam tikri rėmai. Pavyzdžiui, death metalas akcentuoja dainas apie mirtį, black – šėtoną. Girdėjau, kad net yra pagoniškas ir krikščioniškas metalas. Antras mūsų albumas yra apie žmogaus kelio pasirinkimą tarp gėrio ir blogio“, – pasakojo J.Milius.

O kaipgi su meile? „Šiame albume apie meilę nedainuosime. Pirmajame jos buvo daug. Nuo meilės šeimai iki moteriai“, – pažymėjo „Soul Stealers“ vokalistas. Ar tai reiškia, jog atlikėjo gyvenime jausmų štilis?

„Tebūnie tai paslaptis. Tačiau dainose nesistengiu perteikti savo asmeninių išgyvenimų“, – prisipažino jis.

Autorė Inga Gobaitė


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų