J. Bieberio poelgis sukėlė pasipiktinimo bangą: žiauriai apgavo gerbėjus

Dainininkas Justinas Bieberis tikrai nesiskundžia merginų dėmesiu – jos prie jo lipte limpa. Vis dėlto su savo gerbėjais jis dažnai elgiasi ne taip gražiai – vienas jo poelgis sukėlė tikrą pasipiktinimo bangą.

94

Nepaisant to, kad daugelis mėgsta jo muziką, šito Justino melo galbūt taip jam ir neatleis.

(94 nuotr.)
FOTOGALERIJA. S. Gomez plyš širdis: nauja J. Bieberio mergina – įspūdinga manekenė

J. Bieberis vis dažniau matomas šalia gražuolės manekenės Hailey Baldwin. Jų pirmasis susitikimas buvo užfiksuotas Majamyje, o nuo to laiko jie kartu laiką leidžia kone kiekvieną dieną.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad prieš kelias savaites pora kartu praleido visą savaitgalį, kurio metu spėjo nuveikti daugybę dalykų. Iš pradžių jie lankėsi bažnyčioje, po to – pietavo, o galiausiai pabuvojo ir naktiniame klube. „Juos sieja bendri dalykai: abu jie dievina vakarėlius, bet yra atsidavę ir bažnyčiai“, – sakė artimas poros šaltinis.

Netrukus po to pasklido pirmieji gandai, kad H. Baldwin pastebėta su sužadėtuvių žiedu, o dar vėliau J. Bieberis su H. Baldwin nusprendė apgauti paparacus. Dainininkas specialiai pasipuošė vestuviniu žiedu ir taip apgaulingai pajuokavo.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad J. Bieberis ir H. Baldwin susitikinėjo 2015-2016 metais, nors gandų, kad jiedu – išties pora, niekuomet nepatvirtino. Tiesa, vėliau dainininkas užsienio žiniasklaidai duodamas interviu sakė, kad Hailey – ypatinga mergina, kurią jis iš tiesų mylėjo.

Panašiai apie Justiną atsiliepė ir Hailey. „Mes iš tiesų nesame pora – jis netrukus išvyks į turą. Palaikyti santykius šiais laikais yra labai sunku, tačiau apie tai kalbėti išvis nenorėčiau – palikime tai tik tarp manęs ir Justino“, – anksčiau yra sakiusi ji.

(78 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fanai pakraupę: įsimylėjusio J. Bieberio išvaizda kelia nerimą

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų