J. Bieberio buvusiąją žeidžia aplinkinių nuomonė: niekada manęs taip nevadinkite

Hailey Baldwin vos 20 metų, tačiau ji jau vaikščiojo tokių mados namų kaip „Moschino“, „Dolce & Gabbana“, „Tommy Hilfiger“ podiumais. Nors jaunos merginos karjera atrodo pavydėtinai sėkminga, ji vis dar vadinama tik „Instagram“ modeliu.

63

Populiariam mados žurnalui „Elle UK“ pozavusi manekenė atskleidė, kad šis apibūdinimas ją žeidžia.

(63 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Hailey Baldwin

„Neteisinga... Aš taip sunkiai dirbu, kad įrodyčiau, jog tai, ką aš darau – mano aistra. Aš labai noriu būti modeliu. Nenoriu būti tiesiog „Instagram“ modeliu. Nes nesu.. Nemanau, kad tokiu atveju dabar būčiau ten, kur esu. Nemanau, kad žmonės manyje matytų tiek, kiek mato dabar. Savo fotosesijų nuotraukas talpinu „Instagrame“, nes noriu jomis pasidalinti su savo bičiuliais, fanais. Iš šios internetinės erdvės užmokesčio aš tikrai negyvenu. Aišku, kartais „Twitter“ ar „Instagram“ kartais mums sumoka. Tačiau vis tiek, tikrieji modeliai ir „Instagram“ modeliai turi būti atskiriami. Niekada manęs taip nevadinkite, nes tai mane liūdina ir yra visiškai nepagarbu“, – širdį interviu žurnalui „Elle“ liejo H. Baldwin.

REKLAMA

Aktoriaus Stepheno Baldwino dukra, kuri bičiuliaujasi su modeliais Kendall Jenner, Gigi ir Bella Hadid, neslepia, kad tėčio ir dar garsesnio dėdės žinomumas pagelbėjo jai kelyje link podiumo. Tačiau ji visomis išgalėmis stengiasi įrodyti, kad yra verta mados olimpo.

Visgi verta prisiminti ir tai, kad H. Baldwin išgarsėjo po to, kai buvo pastebėta su pop scenos dievaičiu Justinu Bieberiu. Modelis ir atlikėjas kurį laiką puoselėjo romantiškus santykius. Ši draugystė gerokai kilstelėjo jos karjerą. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų