Įveikusi sunkumus, susižadėjo dainininkė Lovato: netikėta klaida tapo meilės istorija

Per juodą ir baltą perėjusi dainininkė Demi Lovato išgyvena gražiausias akimirkas. Su mylimuoju Maxu Ehrichu praleidusi visą karantiną, žinoma moteris paskelbė apie sužadėtuves.

4

Pora susitikinėjo 5 mėnesius.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įveikusi sunkumus, susižadėjo dainininkė Lovato: juokingas incidentas tapo meilės istorija

27 metų dainininkė džiugiomis naujienomis pasidalijo socialiniuose tinkluose, pasidalijusi itin romantiškomis savo ir mylimojo nuotraukomis, kuriose bučiuojasi priešais saulėlydį Malibu paplūdimyje.

„Kai buvo maža mergaitė, mano tėtis visuomet mane vadindavo su mažąja parnere – tai būtų skambėję keistai be jo pietietiško kaubojiško akcento. Tačiau man viskas buvo puikiai suprantama. Dabar šie žodžiai ir vėl įgavo prasmę, nes aš oficialiai tapsiu kito žmogaus partnere. Maxai Ehrichai, tave pamilau tą pačią akimirką, kai tave sutikau.

Tai buvo kažkas, ko nebūčiau galėjusi paaiškinti niekam, kas nėra to patyręs anksčiau, tačiau, mano laimei, tu tai taip pat pajutai… Niekuomet nesijutau taip besąlygiškai mylima su visais savo trūkumais jokio kito žmogaus (išskyrus mano tėvus), per visą savo gyvenimą“, – rašė D. Lovato.

„Tu niekuomet neverti manęs būti kažkuo kitu, tik savimi. Ir tu verti mane norėti būti geriausia savo pačios versija. Džiaugiuosi, kad duodi man savo ranką santuokai. Myliu tave labiau, nei kažkokie komentarai gali tai išreikšti ir esu tikroje ekstazėje, kad galiu su tavimi pradėti šeimą. Mylėsiu tave visuomet, mano meile, mano partneri. Už mūsų ateitį“, – toliau rašė ji.

Maxas savo socialiniuose tinkluose taip pat pasidalijo džiugiomis naujienomis sakydamas, jog visuomet dievins Demi „gryną, gražią ir begalinę sielą“.

Netrukus po to, kai jiedu paskelbė gražias žinias, paparacai porą užfiksavo viename restorane švenčiančius savo sužadėtuves.

Primename, kad pora ėmė susitikinėti kovo mėnesį, kai D. Lovato netyčia sugadino Maxo tiesioginę „Instagram“ transliaciją. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad praėjusių metų liepos mėnesį Los Andželo policija gavo skubų iškvietimąį ligoninę išvežti 25 metų moterį. Kai medikai ją rado, D. Lovato buvo be sąmonės. Taip pat buvo panaudotos priemonės, kurių imamasi tada, kai žmogus perdozuoja narkotinių medžiagų.

REKLAMA

Po kurio laiko D. Lovato atstovai prabilo, kad ne visa ši informacija yra teisinga. „Demi šiuo metu yra atsibudusi ir apsupta šeimos. Ji nori visiems padėkoti už meilę, maldas ir paramą. Tam tikra paskleista informacija nėra teisinga, todėl šiuo metu prašome privatumo“, – buvo rašoma pranešime.

D. Lovato dar anksčiau yra kovojusi su priklausomybėmis. Dainoje „Sober“ ji apdainavo savo sugrįžimą prie priklausomybių, vis dėlto po to ji ir vėl buvo viso to atsisakiusi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų