Atskleista, kokia visgi buvo garsiojo Mario profesija: nustebsite

Kaip ir kiekvieną liepos mėnesio savaitgalį, taip ir šį, 8:30 val. ryte visą šeimą prie TV3 televizijos ekranų vėl kvies žiūrovų jau pamėgta, iki šiol dar nematyto formato edukacinė-pramoginė, visai šeimai skirta laida „Kitsy“.

Šio šeštadienio bei sekmadienio laidose bus atskleidžiami netikėčiausi faktai: kiek laiko gyvena medžiai, ar jie gali būti tokie dideli kaip dangoraižiai bei tai, kad garsusis kompiuterinio žaidimo veikėjas Mario buvo visai ne santechnikas. Negana to, Kitsy kvies pasigaminti itin gardų vegetarišką mėsainį bei puikiai vasarai tinkantį, gaivųjį glotnutį, pasimankštinti bei pasidaryti ne tik popierių iš žolės, bet ir įspūdingą hologramą.

Šeštadienio laidoje po padidinamuoju stiklu atsidurs augalai. Kitsy įvardins, ką naudingo augalai teikia Žemei bei žmonėms ir kodėl jie gali būti vadinami „deguonies fabriku“. Be to, bus atskleista, ką ir kaip valgo augalai, kiek ilgai gyvena medžiai, kur randasi miško vieta, vadinama „Bobutės pinigais“ bei dar daug įdomiausių su augalais susijusių faktų. Kitsy taip pat kvies visus pasportuoti ir pasižiūrėti, kaip jos draugams sekėsi atsakyti į užduotus klausimus bei atlikti linksmąją užduotį. Galiausiai bus parodoma, kaip pasidaryti popierių iš paprasčiausios žolės bei kaip pasigaminti skanųjį vegetarišką mėsainį.

„Šiais laikais itin svarbu teisingai sudėliota ir subalansuota mityba. Todėl džiaugiamės, kad tinkama Kitsy draugų mityba rūpinasi sveikos gyvensenos ir mitybos žinovė Gretė, kuri mums padeda išsirinkti geriausią receptą. Ir kas svarbiausia, kad tie pagaminti patiekalai paprastai būna ne tik sveiki, bet ir labai skanūs, tad jais džiaugiasi ir visa kūrybinė komanda“, – savo įspūdžiais dalijasi laidos sumanytoja Viktorija Karpovaitė.

Tuo tarpu sekmadienio laidoje bus kalbama apie daugelio taip mėgstamus kompiuterinius žaidimus. Kitsy papasakos, kokiose vietose anksčiau laiką leisdavo videožaidimų mylėtojai, kaip atrodydavo žaidimų konsolės, prieš kiek laiko buvo sukurtas pirmasis kompiuterinis žaidimas bei atskleis paslaptis, kodėl garsusis Mario buvo visai ne santechnikas ir kada populiarusis „Minecraft“ tampa „Minceraft“.

REKLAMA

Dėmesys bus skiriamas ne tik sporto treniruotei, bet ir gaiviojo glotnučio bei įspūdingosios hologramos gamybai. Galiausiai klausimų-atsakymų bei užduoties atlikimo epizoduose Kitsy mažiesiems draugams netrūks teigiamų emocijų, kadangi šie išbandys populiariuosius virtualios realybės akinius. Ir žinoma, nebus apsieita be anglų kalbos žodyno praturtinimo, kas jau tapo neatskiriama Kitsy laidelės dalimi.

„Po laidelių gauname ir tėvų komentarų, jog tiek jie, tiek jų vaikai džiaugiasi kaskart galėdami iš Kitsy sužinoti vis naujų anglų kalbos žodžių. Šiais laikais anglų kalbą girdime tikrai daug kur, tuose pačiuose kompiuteriniuose žaidimuose, tad naujai išgirsti žodžiai tikrai nepamaišys ir leis tik dar labiau praturtinti šios užsienio kalbos žinias“, – pasakoja laidos prodiuserė Viktorija.

Visai šeimai skirta laida „Kitsy“ – jau šį savaitgalį, šeštadienį ir sekmadienį, 8:30 val. per žiūrimiausią televiziją Lietuvoje – TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų