Įvardijo rekordinį Pugačiovos uždarbį: daugiau Rusijoje už pasirodymą vakarėlyje niekas nėra gavęs

Pramogų pasaulio atstovas įvardijo, kiek kainuoja pasikviesti Alą Pugačiovą į privatų vakarėlį. Skelbiama, kad už tokią sumą Rusijos scenos karalienę galima „išsikviesti“ net po to, kai ji oficialiai paskelbė apie savo karjeros pabaigą.

„Ru-Koncert“ generalinis direktorius Jevgenijus Morozovas portalui kp.ru atskleidė Rusijos primadonos A. Pugačiovos didžiausią gautą honorarą: 400 tūkst. eurų. 

Jo teigimu, toks uždarbis už vieną vakarą yra rekordinis ne tik pačiai A. Pugačiovai, bet ir visai Rusijos estradai. „Vieną sykį Pugačiovai sumokėjo rekordinę 400 tūkst. eurų sumą. To Rusijos šou verslo istorijoje daugiau nebuvo“, – cituojamas šou verslo ryklys. 

Anot jo, atlikėja sulaukdavo užsakovų dėmesio net ir tada, kai už savo pasirodymus prašydavo 300-350 tūkst. eurų. Jis taip pat pažymėjo, kad Pugačiova dabar jau nebepasirodo privačiuose įmonių vakarėliuose, „nes visi žino, kad ji nori labai didelio honoraro, o dabar ne tie laikai, kad milijonais apipiltų atlikėjus“. 

Pastaruoju metu atlikėją į uždarus vakarus kviečia tik kaip viešnią. Pati primadona nekomentuoja savo honorarų klausimo.

Anksčiau A. Pugačiovos vyras sukėlė tikrą gerbėjų komplimentų škvalą, kuomet instagrame paviešino 70-metės žmonos nuotraukas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų