Ivanova prakalbo apie santykius: atskleidė, kaip ją lepina mylimasis

Šį šeštadienį, nauju laiku 8:30 val. TV3 televizijos žiūrovų laukia pirmoji, jau dešimtą sezoną pradėjusi kulinarinė pokalbių laida „Virtuvės istorijos“.

35

Į eterį laidą sugrįžta atsinaujinusi – prie ilgametės laidos vedėjos Ilonos Juciūtės prisijungs iš Šri Lankos kilęs profesionalus virtuvės šefas Dilanas Dampella Gamage, todėl kulinarinės kovos taps dar azartiškesnės ir įdomesnės, mat Dilanas taps priešininkų komandos vedliu.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kristina Ivanova atskleidė, kuo ją lepina mylimasis savaitgalio rytais

Pirmojoje sezono laidoje samčius surems muzikos grupės „Kristal“ narės Kristina Ivanova ir Donata Ramanauskaitė, o sunkioji užduotis įvertinti, kurios patiekalas bus gardesnis, atiteks jų bičiulei ir scenos kolegei Julijai Jegorovai.

Vilniuje, „Ogmios miesto“ centre įsikūrusioje laidos studijoje laidos viešnių laukia itin kovinga dvikova bei dviejų gardžių patiekalų receptai. Burtai lems jog Kristina, padedama Ilonos Juciūtės, gamins sveikuoliškus sojų dribsnių kukuliukus su kreminiu cukinijų padažu, o jos priešininkė Donata, kartu su „Kamado bono“ komandos vedliu Dilanu, kepsninėje čirškins kiaulienos nugarinę brendžio ir garstyčių padaže.

Kaip laidoje pasakos merginos, priešingai nei azartiškoje kulinarinėje dvikovoje, kasdieniniame gyvenime grupės „Kristal“ narės nėra linkusios konkuruoti ir kiekviena sako žinanti savo vaidmenį komandoje.

„Net ir po įtemptos, koncertų pilnos vasaros vis tiek dar norisi laiką leisti kartu, nepavargstam viena nuo kitos, derinam laisvą laiką su darbu, todėl net nebuvome kada susipykusios. Mes kiekviena turime savo vietą scenoje ir už jos, tad tų pykčių ar noro užgožti kitas scenos koleges nepasitaikė“, – laidoje atviraus Donata.

Jaunatviško maksimalizmo nestokojanti grupės lyderė Kristina Ivanova – itin veikli moteris. Ji aktyviai muzikuoja, vadovauja savo įkurtai grožio studijai, su seserimi kuria apyrankes, o neseniai išleido ir savo kosmetikos liniją „Kristina Beauty“. Po varginančių darbo dienų ar įtempto koncertų maratono, ji ramybę randa mylimojo Andriaus glėbyje.

REKLAMA

„Mes su Andriumi turime tradiciją, kuri man didžiausia dovana. Tai sekmadienio rytas, kuomet mano vyras man kepa blynus“, – laidoje pasakos Kristina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų