Įvaizdį pakeitusi K. Zvonkuvienė pirmąkart pasirodė viešai: sau atrodau kur kas jaunesnė

„Dabar pažvelgusi į veidrodį sau atrodau kur kas jaunesnė, žvalesnė. Esu tikrai patenkinta naujuoju savo įvaizdžiu“, – sakė atlikėja Katažina Zvonkuvienė, grožio industrijos renginyje visus nustebinusi išvaizdos pasikeitimais. Žavi moteris ne tik pasitrumpino plaukus, bet ir juos gerokai pašviesino.

36

Sostinės centre esančioje grožio profesionalams skirtoje parduotuvėje „Cascada“ vykusio renginio nepraleido atlikėjos Ingrida Martinkėnaitė ir Agnė Sabulytė, stilistė Violeta Malevska, grupės „Vyšnios“ narės Sandra Navickaitė ir Agnė Jarmalavičiūtė, medalių kūrėja Irina My My, šokėjas Vytautas Mackonis, plaukų meistras Karolis Murauskas, renginių vedėjas Giedrius Gustas ir kt. Vakaro metu buvo paminėtas prekės ženklo „Saphira“ trejų metų gimtadienis Lietuvoje ir pristatytas oficialus šio ženklo „veidas“ mūsų šalyje, kuriuo tapo K. Zvonkuvienė.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įvaizdį pakeitusi K. Zvonkuvienė pirmąkart pasirodė viešai: sau atrodau kur kas jaunesnė

Specialiai į šį renginį atvyko Izraelio kompanijos „Saphira“ įkūrėja ir siela Saphira Greenberg. „Tai – nuostabi moteris, mama, verslininkė, filantropė. Žaviuosi šia asmenybe. Daugelis pažvelgę į mus mato daugybę panašumų“, – sakė K. Zvonkuvienė, paaiškinusi, kodėl priėmė sprendimą atstovauti Lietuvoje šiuos prabangius plaukų priežiūros priemonių produktus su Negyvosios jūros mineralais. Moterys susipažino praėjusiais metais, kai S. Greenberg viešėjo Kaune, drauge su žinomų stilistų komanda, demonstravusia šukuosenų šou. Veiklios ir energingos damos iš karto pajuto viena kitai simpatiją. Pasak K. Zvonkuvienės, viešnios iš Izraelio pavyzdys ją netgi inspiruoja anksčiau ar vėliau imtis savo verslo, galbūt grožio srityje.

Renginio staigmena tapo K. Zvonkuvienės ir S. Greenberg duetu atlikta daina „Nemoku meluot“. Sudainuoti dainą lietuvių kalba – tokį iššūkį sau buvo išsikėlusi S. Greenberg, ne tik vadovaujanti pasaulyje garsiai grožio prekių kompanijai, bet ir muzikuojanti tėvynėje su savo grupe.


Rašyti komentarą...
O
Oho
2018-07-02 11:51:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neatpazinau is pirmo zvilgsnio. Atrodo graziai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų