Istorija šokiravusi Kinijos studentų miestelį: mergina pagimdė vaiką ir išmetė jį pro langą

Pažangi studentė, niekada nepraleidusi nei vienos paskaitos ar susimuliavusi sirgimo... Taip jauną merginą apibūdino jos dėstytojai ir kursiokai. Todėl to, kas įvyko vieną vėlų vakarą nesitikėjo niekas.

5

Pasirodo mergina buvo nėščia. Nors to nepastebėjo niekas: „buvo žiema, ji vaikščiojo su dideliais, storais ir gana per dideliais drabužiais, be to ji visada buvo šiek tiek apkūnoka, todėl mes nepastebėjome, jog ji laukiasi“ - teigė universiteto dėstytoja.

Merginos tėvai taip pat nė nenutuokė, jog jų dukra laukiasi. Ji tai slėpė. O išaušus dienai, kai prasidėjo gimdymas, ji pagimdė viena, savo bendrabučio kambaryje. Galiausiai ką tik gimusį kūdikį ji suvyniojo į medžiagą ir išėjusi į balkoną išmetė jį pro langą.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Istorija šokiravusi Kinijos studentų miestelį: mergina pagimdė vaiką ir išmetė ji per langą

Kitą rytą studentai ją pastebėjo pirmoje paskaitoje, lyg nieko nė nebūtų atsitikę. Vaiko kūnelis buvo rastas kitą dieną. Bendrabučio koridoriuje taip pat buvo rasta krauju suteptų servetėlių.

Mergina buvo rasta, apklausta ir išvesta į ligoninę apžiūrai. Šiuo metu policija aiškinasi, ar kūdikis jau buvo miręs kai gimė. Ar motina jį nužudė.

Mergina universitete studijavo pirminį vaikų ugdymą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų