Išskirtinė fotogalerija: filmavimo aikštelėje garsūs aktoriai atvaizdavo tarybinius laikus

Sparčiai išpopuliarėjęs komiškas TV3 serialas „Bruto ir Neto 3“ į televizijos ekranus sugrįžo dar nuotaikingesnis ir kiekvieną kartą stebina netikėtais siužeto posūkiais. Trečiajame serialo sezone personažai nusikelia į savo jaunystę, kurioje kūrybinei komandai sumaniomis dekoracijomis teko atkurti artimųjų rytų atmosferą ir tarybinius laikus. Vykdančioji prodiuserė Arijanda Reinikytė pasakojo, kad atrasti tinkamas filmavimui vietas – itin sudėtingas uždavinys, o aktoriams net teko išmokti turkų kalba parašytą tekstą.

22

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukelia į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįžta į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išskirtinė fotogalerija: filmavimo aikštelėje aktoriai atvaizdavo tarybinius laikus

Pasak A. Reinikytės, arabiškos scenos reikalavo kruopštaus pasiruošimo. „Visuomet vyksta labai didelis pasiruošimas, vien jau surasti lokacijas visas, kad išlaikytume tą autentiškumą – sunku. Ypač su arabų linija – reikėjo rasti vietas, kurios net mūsų klimate būtų panašios, atspindėtų tą dvasią. Prie to buvo ilgai dirbta ir ieškota. Taip pat ieškoti kuo panašesni drabužiai, arabus vaidinantys aktoriai išpuošti įspūdingai, kostiumais ir aksesuarais rūpinosi stilistė“, – sakė A. Reinikytė.

REKLAMA

Naujojo sezono aktoriams didžiausiu išbandymu tapo tai, kad tekstą teko išmokti sudėtinga turkų kalba. „Scenarijaus tekstas buvo verčiamas į turkų kalbą ir aktoriai turkiškai kalbėjo tiek, kiek jiems išėjo. Niekas neturėjo mokytojų – darėme paprasčiau, savo jėgomis išsivertėme, o aktoriai skaitė taip, kaip rašoma. Monika, kuri vaidino Prano mylimąją Ubaidą, turi draugą, kuris ją pamokė arabiškų sąskambių. Tai ji pati savo tekstą buvo išsivertusi ir šiek tiek žinojo specifiką – balso užkėlimus ir panašiai“, – pasakojo vykdančioji prodiuserė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų