Išrinkti stilingiausi Lietuvos metų vyrai: Donatui Montvydui – didžiausios liaupsės

Sekmadienio vakarą kultūros bare „Kablys“ išdalyti apdovanojimai stilingiausiems šalies vyrams. Antrus metus iš eilės rengta vyrų mados savaitė prasidėjo kovo 5 dieną. Festivalio metu vyko įvairios paskaitos, buvo rengiami drabužių kolekcijų pristatymai bei rodomi su filmai apie mados pasaulį.

123

Būrys madingai besirengiančių šalies vyrų panoro varžytis tarpusavyje dėl stilingiausio metų vyro titulo. Progos gauti apdovanojimą nepraleido Saulius Prūsaitis, Donatas Dubauskas, Vladas Mackevičius, Aistis Mickevičius, Stasys Baltakis, Eugenijus Skerstonas, Arūnas Pemkus, Giedrius Drukteinis, Sergejus Troščenkovas, Algirdas Gricius, Kęstutis Verslovas, Mantas Petruškevičius, Jogaila Morkūnas, Donatas Montvydas, Linas Adomaitis, Aras Vėberis, Alanas Chošnau, Eduardas Fedotovas, Laurynas Žižys, Kęstutis Navickas, Robertas Kalinkinas, Dominykas Kubilius, Matas Puodžiūnas, Kęstutis Rimdžius, Jonas Kriščiūnas, Giedrius Paulauskas, Arnoldas Remeika-Bomberis, Arnas Fedaravičius, „Beissoul ir Einius“ ir „Freaks on floor“ nariai.

REKLAMA

(123 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išrinkti stilingiausi Lietuvos metų vyrai: Donatui Montvydui – didžiausios liaupsės

Iš didžiulio būrio vyrų stilingiausiu šiemet visgi buvo pripažintas „Eurovizijos“ ir „M.A.M.A“ apdovanojimų karalius Donatas Montvydas.

Tai ne vienintelis apdovanojimas, kurį galima buvo parsivežti namo. Dalyviai varžėsi įvairiose nominacijose: Sauliui Prūsaičiui atiteko „Geriausio sceninio įvaizdžio“, Donatui Dubauskui – „Stilingiausio bohemiečio“, Mantui Petruškevičiui – „Modernios klasikos“, Arūnui Pemkui – „Klasikinio stiliaus“, Kęstui Rimdžiui – „Pažabojusio tendencijas“, o Arnoldui Remeikai – „L'Officiel Mada“ apdovanojimas.


Rašyti komentarą...
A
Aha
2017-03-13 09:44:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokinga tai , kad didesne dalis isrinktuju yra homoseksualai arba latentiniai homoseksualai arba siaip uzsislaptine homoseksualai. Taigi va toks apgailetinas sou.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų