Kartais norisi, kad mūsų akys atrodytų tiesiog pritrenkiamai, todėl šiam įspūdžiui pasiekti galima pasinaudoti dirbtinėmis blakstienomis. Jos puikiai pasitarnauja ne tik, kaip vakarinio ar karnavalinio, bet ir dieninio makiažo (jei norite, kad žvilgsnis atrodytų gaivus ir išraiškingas) dalis.

Dirbtinių blakstienų esama skirtingų - atskiromis blakstienėlėmis, kuokšteliais, blakstienų juostelėmis.

Atskiros blakstienėlės atrodo natūraliausiai - jos tarsi susilieja su natūraliomis, tačiau sudaro daug nepatogumų klijuojant kiekvieną atskirai. Jas patariama klijuoti tarp natūralių blakstienų, kas gali sukelti nemalonių pojūčių. Blakstienas galima klijuoti tiek po keletą vienetų išoriniuose kampučiuose, tiek per visą blakstienų augimo liniją, priklausomai, kokį rezultatą norite matyti. Dažniausiai atskiros blakstienos klijuojamos ilgesniam laikui su specialiais ilgalaikiais klijais.

Blakstienų kuokšteliai - tai tarpinis variantas tarp pavienių blakstienų ir blakstienų juostelių. Kuokštelius sudaro keli blakstienų vienetai, sujungti į vieną sruogelę. Šias, taip pat, kaip ir atskiras, galite klijuoti tik tose vietose, kur norite.

Blakstienų juostelėmis naudotis paprasčiausia, nes jas užtenka tiesiog patepti klijais ir prilipinti virš blakstienų augimo linijos. Prieš jas klijuojant reikėtų pamatuoti, ar juostelė nėra per ilga ir, jei reikia, patrumpinti žirklutėmis. Taip pat galite patrumpinti ir pačias dirbtines blakstienas, jei bijote, kad jos nebūtų per ilgos ir atrodytų natūraliau. Jeigu jūsų tikslas - akcentuoti tik išorinius akių kampučius, blakstienų juostelę galite perkirpti pusiau ir klijuoti tik akių kampučiuose.

REKLAMA

 

Labai svarbu investuoti į kokybiškus blakstienų klijus. Tie, kurie būna pakuotėse kartu su blakstienomis, dažnai nėra patvarūs. Renkantis blakstienas prisiminkite, kad juostelė, juosianti blakstienas, turi būti kuo plonesnė, o pačios blakstienos neturėtų būti itin kietos ir plastikinės.

Klijuoti jas ant padažytų ar nepadažytų tušu blakstienų - jūsų reikalas. Kai klijuojate ant jau padažytų, arba bent pariestų blakstienų, jas lengviau priklijuoti - blakstienos tarsi sudaro pagrindą dirbtinėms. Jei nuspręsite akis padailinti šešėliais, tai darykite prieš klijuodamos blakstienas.

Būtinai atkreipkite dėmesį į tai, ar klijuojate blakstienas ant tinkamos akies (paprastai blakstienų juostelės pagamintos taip, kad mažiausios blakstienos būtų ties vidiniu akies kampučiu ir didėtų link išorinio).

Patogu šiek tiek klijų išsispausti ant kokio nors paviršiaus (kad ir ant pakuotės, kurioje supakuotos blakstienos). Labiau įgudusios galite klijus tepti tiesiai ant blakstienų pagrindo, tačiau pasistenkite, kad šie pasiskirstytų tolygiai, tik nepadauginkite. Prieš klijuojant palaukite, kol klijai taps šiek tiek tąsūs - taip blakstienos greičiau prilips. Niekada netepkite klijų tiesiai prie natūralių blakstienų!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų