Išgirdęs Justės Arlauskaitės kritiką Sasha Song nesusilaikė

Septintoji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida pasibaigė kaip niekad skandalingai. Po šeštadienį vykusio tiesioginio balsavimo paaiškėjo, kurie iš aštuonių besikovusių dalyvių keliaus į pusfinalį. Kadangi į kitą etapą keliauti galėjo tik keturi dalyviai, intrigų netrūko. 

121

Nors nuomonės skyrėsi, bet triumfavo šie atlikėjai: Aistė Pilvelytė, Sasha Song, Greta Zazza ir Ieva Zasimauskaitė.

(121 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Septintoji „Eurovizijos“ atrankos transliacija

Šanso atstovauti Lietuvai neteko grupė E.G.O., Edgaras Lubys, Gražvydas ir Lolita Zero. Būtent dėl Gyčio Ivanausko iškritimo sukilo garsenybės, kurios šeštadienį skatino palaikyti šį ekstravagantišką pasirodymą pristačiusį aktorių. Nors socialinėje erdvėje palaikymas buvo didžiulis, balsų neužteko, kad Lolita išliktų.

Tai sužinojusi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu rėžė: „Eurovizijos“ šiais metais nebežiūrėsiu. Ačiū, viso gero“. 

Jai pritarė ir asmeninis moterų treneris Martas Kalendra, pakomentavęs: „Lygiai tą patį sakiau“.

„Bet nesveika kažkas – Pilvelytė, Sasha? Ką? Gal dar Alaną (Alaną Chošnau – aut. past.) išrinkt? Ačiū dievui ryt išskrendu, nes būti čia nebesinori kažkaip“,- šeštadienio vakarą komentavo moteris, po savaitės Lietuvoje grįžtanti į Filipinus. Ten jos laukė širdies draugas Donatas Ivanauskas.

Kadangi atlikėja nuomonę išreiškė savo viešoje paskyroje, sureagavo ir pats atlikėjas Sasha Song.

„Juste, nu čia jau viršūnė. Paprastai nesikišu, bet visiškai jokios pagarbos kitų žmonių nuomonei (ypač, kas liečia užsienio komisiją, kuri, beje, davė man aukščiausią balą). Ir jokios pagarbos muzikai. O pagarba kitiems leidžia gerbti ir save patį. Gal čia auklėjimo problema ar panašiai. Jokio takto. Jokio objektyvumo. Ir šiaip, kaip galima sėdėti „Eurovizijoje“, jei niekada ten net nebuvai. Va čia tai tikrai juokingai. Pabandom „vocal battle“ (balsų kovą – aut. past.), pažėsim, kas laimėtų“, - atsikirto dainininkas.

Atlikėjų diskusijoje sudalyvavo ir pats Gytis Ivanauskas, pasistengęs draugiškai užglaistyti kylantį konfliktą. Jis paprašė Sasha Song ištrinti komentarą, mat ir pats palaikė į pusfinalį patekusį atlikėją.   

 


Rašyti komentarą...
S
Skitas
2017-02-19 11:40:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemėgstu aš Sachos Song, bet jis teisus, dėl tos išsišokėlės. Kaip būna kai žmogus sužvaigždėja sėdėdamas subjektyvioje komisijoje.
Atsakyti
-4

a
as
2017-02-19 13:57:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
isvis ta Juste labai save zvaigzde laiko ar neperdaug save kelia i zvaigzdes, nera i ka ziuret o nosi riecia,issisokele
Atsakyti
-2

D
Dalia
2017-02-19 20:37:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvau Jazzu koncerte Gargare Kaune. Pasibaisėjau - nei muzikos, nei vokalo, nei garso normalaus nebuvo. Justė gyvai dainuoja tragiškai. Tik maivosi it tiek. Su rimtais atlikėjais nėra net ką lyginti. Net Valinskienė geriau dainuoja ir elgiasi scenoje. Apie Leoną ir kitus jos muzikantus nieko blogo negaliu pasakyti - vyrukai tikrai profesionalai.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų