Iš vakarėlio išprašyta Jolanta Leonavičiūtė sužlugdyta: kreipsiuosi į advokatus IŠSKIRTINIS INTERVIU

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje įvykęs prabangus vakarėlis itin nemaloniai pasibaigė televizijos žvaigždei Jolantai Leonavičiūtei. Į Rasos Arlauskienės ir Manto Petruškevičiaus organizuotą šventę „S.Pellegrino together with Vogue Italia“ atvykusi moteris buvo išprašyta lauk.

26

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: 33-ąjį gimtadienį švenčia modelis Jolanta Leonavičiūtė

Pramogų pasaulio skandalą pasigavusi žiniasklaida suskubo skelbti, jog garsi moteris į „vakarėlį atvyko neprašyta“, tačiau vos ašaras tramdanti moteris atskleidžia kitą versiją. Vakarėlyje J. Leonavičiūtė apsilankė su bičiule Egle Veršininiene, kuri gavo dvigubą pakvietimą. Pati tikina, jog be pakvietimo ji tikrai nesiveržia į jokius renginius, o vakar norėjo palaikyti kompaniją savo gerai draugei.

Šalia įėjimo moterys nesulaukė jokių priekaištų, nuotaikingai įsiamžino prie stovėjusios fotosienelės ir pakilo į antrą aukštą, kur vyko šventė. Kaip teigia Jolanta, po maždaug penkiolikos minučių prie moterų priėjo viena iš organizatorių ir paprašė išeiti. „Ji pasakė, kad mano vardas yra nepageidaujamų žmonių sąraše ir mes išėjome. Nesibraunu į svetimą teritoriją, esu labai reta tokiuose vakarėliuose, todėl tikrai ten nebūčiau ėjusi, jei žinočiau situaciją“, - atvirauja Jolanta, kuri pabrėžė, jog iš prabangaus vakarėlio ji išėjo be jokių skandalų, priekaištų, todėl tikrai liūdina bandymas įvykusią situaciją vaizduoti kitaip.

REKLAMA

Skaudžiausia, jog šią situaciją greitai pastebėjo ir kai kurie renginio svečiai, kurie socialiniuose tinkluose suskubo juoktis, kad „Jolantai tokie renginiai – tikrai ne vieta“.

Liūdną balsą ir sugadintą nuotaiką sunkiai slepianti Jolanta tikina, jog nori pamiršti šį nemalonų įvykį, tačiau jos šiandieninis pareiškimas socialiniame tinkle „Facebook“ užkūrė naują klausimų laviną. „Rekomenduokite neblogą Civilinės teisės advokatą“, - prašė draugų pagalbos moteris, tačiau daug detalių išduoti nenorėjo. Tik pripažino, jog jai jau atsibodo kai kurių žmonių peržengtos ribos, menkinimas, kurį, pasak Jolantos, turėtų mažinti ir kiti, kurie susiduria su šmeižiančiais, besityčiojančiais asmenimis.

„Nenoriu gilintis į detales, bet tam tikri žmonės tikrai peržengia ribas. Menkinimas, žeminimas viešoje erdvėje turi būti sustabdytas. Mėgstu gyventi ramiai, draugiškai, bet matau, kad tai greitai nesibaigs, visko jau tikrai per daug“, - atvirauja Jolanta, kuri atskleidžia, jog ilgą laiką nereagavo į svetimų žmonių, draugų raginimus sustabdyti kai kurių viešų žmonių pajuokas. Moteris skaudžius žodžius numodavo ranka, tačiau dabar tikina norinti tik ramybės.

 


Rašyti komentarą...
d
dede
2015-09-11 11:54:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
nereikia tiketis kad marga praeitis išnuks be pedsaku. tai ka darei lieka ir persekioja. toks gyvenimas. reikia nuolankumo priimti save tokia,kokia esi
Atsakyti
-19

t
tante
2015-09-11 13:26:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
As irgi jos nenoreciau savo vakarelyj,vulgari,grubi,as net grazuole nepavadinciau..galu gale ,kaip suprast"zinoma"?gal,kaip Raisa ir kitos?gerai padare,kiekvienas turi zinot savo vieta
Atsakyti
-4

S
Seselis
2015-09-11 13:21:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jolanta, isrurink ta visa "elita", parodyk kur ju vieta. Susiranada dieda biski prie babkiu, pasimajacina biski kaimiecirengiamose vakaruskose ir jau "zvaigzdes". Juokdariu gvardija :)
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų