Iš Lukočiaus lūpų – jautrūs žodžiai mamai

Laida „Pasaulis pagal moteris“ šį sekmadienį sveikins mamas, o viena jų išgirs ypatingus žodžius, kuriuos ištars jos sūnus, laidos svečias dirigentas Vytautas Lukočius.

Ne mažiau nei muzikiniai laimėjimai, pasaulinis pripažinimas yra žinomas ir neeilinis dirigento humoro jausmas bei lengvas sarkazmas, kuriuo bus persmelkta ir ši „Pasaulis pagal moteris“ laida. Surimtės laidos svečias jautriausiu momentu – kalbėdamas apie savo mamą, dėkodamas jai už kantrybę ir meilę.

„Mama, atleisk, jei ką ne taip pasakiau, įžeidžiau ar įskaudinau, gal savo elgesiu, gal vaikystėje vėlai grįždamas namo, kai reikėdavo mane ištraukti iš kiemo...

Galbūt vėliau, kai užsitęsdavo studentiški „tūsai“, kai tu jaudindavaisi, nemiegodavai ir laukdavai – už visa tai prašau atleisti, nes niekada aš padoriai neatsiprašiau“, – akimirkai susigraudinęs taria laidos svečias.

Mamoms skirtą dieną dirigentas paragins vyrus nepamiršti ne tik savo motinų, bet ir antrųjų pusių, juk santykiai – tai nesibaigianti statyba.

„Kartais vyrai užsimiršta, jiems atrodo, kad ta statyba ar kūryba, kažkokia lysvė sode yra svarbiau už kitą žmogų. Vyrai eina lengviausiu keliu – padėjai plytą, kitą, kažkas gaunasi, o santykiuose dedi dedi, kad ir 50 metų, ir vis tiek, žiūrėk, susipykstate, kažkas netinka, nesutampa nuomonės“, – apie pastangas kūrenti šeimos židinį kalba laidos svečias.

Tarp Suomijos ir Lietuvos

Laidos vedėjos Kristinos Rimienės paklaustas, ar nėra sunku gyventi tarp dviejų šalių – Lietuvos ir Suomijos – Vytautas atviraus, kad nėra lengva vienam būti svetur, kad ir kaip ten šilta, gražu ar įdomu, juk širdis – Lietuvoje, su šeima. Čia pat laidos svečias pasitelks į pagalbą sarkazmą: „Palieki šiek tiek pinigėlių, ir praeina moters liūdesys“, o ir vaikams, anot jo, lengviau – niekas nenurodinėja ir neaiškina, ką daryti.

REKLAMA

Taip, viena koja Lietuvoje, kita – Suomijoje, jau kelerius metus gyvenantis dirigentas neabejoja, kad be savo šeimos jis nebūtų pasiekęs karjeros aukštumų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų