Iš kalėjimo pabėgęs vyras įkliuvo policijai: susiviliojo nauju vaizdo žaidimu

Už ginkluotą apiplėšimą ir kitus nusikaltimus nuteistas, tačiau iš kalėjimo pasprukęs nusikaltėlis, policijos pareigūnams vėl įkliuvo, kai sumanė nusipirkti vaizdo žaidimą „Call of Duty“.

17 metų įkalinimo bausmę atlikinėjęs Clintas Butleris praėjusių metų lapkričio 28 d. apie vidurnaktį pabėgo iš „HMP Spring Hill“ kalėjimo ir nuo to laiko buvo ieškomas policijos pareigūnų.

Nusikaltėlis susiviliojo nauju vaizdo žaidimu, todėl kartu su draugu jis nusprendė apsilankyti Birmingamo centre ir įsigyti šį žaidimą.

Patruliuojantys policininkai pastebėjo judėjimo kryptį pakeitusius du vyriškius, kai tik jie pamatė pareigūnus – toks vyriškių elgesys pareigūnams pasirodė įtartinas.

Policininkams paklausus, kodėl vyriškiai vaikšto po miestą karantino metu, C. Butlerio draugas teigė, jog jis nebegali daugiau sėdėti namuose, todėl nusprendė įsigyti naująjį vaizdo žaidimą.

Vienam iš pareigūnų pradėjus tikrinti vyriškių asmens duomenis, C. Butleris ištrūko ir įspyrė policininkui į pilvą. Pareigūnas kartu su patruliavusia porininke pargriovė nusikaltėlį ir iškvietė pastiprinimą. Galiausiai pasprukęs kalinys pasidavė ir buvo surakintas antrankiais. Tik kiek vėliau policininkai suprato, jog sulaikė pasprukusį kalinį, kuris iš pradžių buvo nurodęs netikrą vardą.

C. Butleriui už pabėgimą iš kalėjimo buvo skirta papildoma 13 mėnesių laisvės atėmimo bausmė ir dar 6 mėnesiai – už policininkų užpuolimą. Nusikaltėlis už grotų liks iki 2024 metų.


Rašyti komentarą...
R
Raeivis
2021-03-07 00:08:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žurnalistų dėmesiui tai ne Lietuva teks nusivilti, o silpnų nervų žmonėms patartina nekartoti šito namie. Moko
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų