Kaune – avarijų virtinė: rėžėsi į stulpą, daužėsi į medžius, o vienas vos neįlėkė į parduotuvę

Kaune penktadienį per pusdienį įvyko mažiausiai penkios avarijos. Rytą automobilis rėžėsi į stulpą ir kelioms valandoms sutrikdė eismą judrioje gatvėje, vėliau kiti vairuotojai automobilius daužė į medžius, stulpus, o vienas vos neįlėkė į parduotuvę.

Pavojingai pasviręs stulpas judrioje gatvėje – jį ryte su automobiliu nuvertė 54-erių vyras. Automobilio šis nesuvaldė besileisdamas nuokalne Tunelio gatvėje, spėjama, kad dėl plikledžio ir gal kiek viršyto greičio, nes vairuotojai dažnai spusteli greičio pedalą.

„Policininkai teigia, kad slidi kelio danga buvo, dar rytas, tai gali visko būti – sumėtė tą žmogų ir viskas“, – sako vairuotoja Deimantė.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaune – avarijų virtinė

Automobilio priekis visiškai suknežintas. Vairuotojas iš mašinos išsiropštė pats, dėl patirtų sužalojimų medikai jį išvežė į ligoninę. Nuo stulpo atskilę dalys krito ir apgadino šalia važiavusį „Volkswagen Passat".

„Atrodo, nesmarkiai, bet sakė reikia traliuko, nes ten kažkas įlinko. Aš važiavau, svajojau apie rytinę kavą, tai nelabai galiu ką komentuot, gaila to žmogaus, mano mašiną apgadino nedaug“, – pasakoja Deimantė.

Pareigūnai užtvėrė kelią, kad neįvyktų dar didesnė nelaimė. Eismas čia sutriko kelioms valandoms.

Per pusdienį Kaune įvyko net penkios panašios avarijos. Liudininkai fiksuoja kaip Pramonės prospekte „Toyota Prius" taranavo medį, net išlūžo priekinis ratas, Kovo 11-osios gatvėje automobilis rėžėsi į troleibusų laidų stulpą.

O prie didžiulės Muravos sankryžos atlėkęs automobilis apdaužė net kelis kitus. Jis vos neįlėkė į parduotuvę, sustojo tik pakibęs ant betoninės atramos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų