Irma Jurgelevičiūtė savo gimtadienyje surengė fotosesiją aerodrome

Fotosesija S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome, kokosų vanduo, šampano aliejus, čili pipirai, rankų darbo saldumynai, sniegas vasarą – tai tik dalis staigmenų, kurių iš artimųjų ir bičiulių sulaukė gimtadienį šventusi dainininkė Irma Jurgelevičiūtė.

23

Į Kauno kavinę svečius sukvietusi sukaktuvininkė sakė nė neįsivaizdavusi, jog netikėtumus jai teks patirti nuo pat ankstyvo ryto.

Tik baigusi mėgautis rytine kava I. Jurgelevičiūtė sulaukė skambučio su prašymu kuo skubiau pasiruošti išvykti iš namų.

„Kur važiuosiu, nežinojau, bet patarta patogiai apsirengti“, - pasakojo atlikėja.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į sceną grįžtanti Irma Jurgelevičiūtė savo gimtadienyje surengė fotosesiją

Kelionės tikslu tapo S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome esanti fotografo Jono Pugevičiaus fotostudija „Nepozuota akimirka“. I.Jurgelevičiūtė tik tuomet sužinojo, jog draugai 44 – osios sukakties proga jai rengia gimtadienį keturių stichijų ir keturių metų laikų tema. Prie dviejų gamtos jėgų – vandens ir oro, ji galėjo prisiliesti būtent aerodrome.

„Visas aerodromo balas išbraidžiau!“, - su šypsena pasakojo geros nuotaikos fotosesijoje nestokojusi dainininkė.

REKLAMA

Vandens stichijos atstovais gimtadienio vakarą svečių buvo parinkti ir dar du dalykai – gamtos sukurtas kokosų vanduo bei talentingų kosmetologijos specialistų kūrybos vaisius – šampano aliejus.

Ugnį gimtadienyje simbolizavo daugybė žvakių ir ūkyje užaugintas lietuviškas čili pipiras, o žemę – šiųmetinio derliaus sodo bei daržo gėrybių rinkinys.

Kavinės interjeras buvo taip dekoruotas, kad primintų skirtingus metų laikus. Pavasaris, vasara, ruduo... O žiemą I. Jurgelevičiūtei ir jos svečiams padovanojo mentalistas Nicholas Kin.

Dainininkė sakė prieš trejus metus per gimtadienį su draugais plaukiojusi laivu Kauno mariomis. Jai yra tekę į savąją šventę vykti ir užrištomis akimis bei patekti į limuzine laukiančių draugų būrį.

„Ko palinkėčiau sau? Išminties. Dvasinės stiprybės. Suvokti, kad negali pakeisti to, kas jau įvyko. Žengti tik pirmyn. Linkėti yra nelengva. Ypač kai žinai, kad viskas gali išsipildyti“, - sakė I. Jurgelevičiūtė.

Gimtadienį atšventusi dainininkė neabejoja – šie metai jai yra ypatingi. Nuo pavasario iki žiemos visoje Lietuvoje iš viso įvyks 44 jos pasirodymai.


Rašyti komentarą...
V
Vaje
2016-08-19 00:29:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uspaskio pasija. Jei nezino kuo apsirengti, tai zino ka daryti, bet apie tai jau visi zino:DDDDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų