• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvusi grupės „Dinamika“ vokalistė Irma Jurgelevičiūtė rupjūčio 17-ąją mini  50-ąjį gimtadienį. Ji išgarsėjo prieš daug metų, todėl nenuostabu, kad turi tikrai platų gerbėjų ratą. Moteris dalyvavo įvairiuose projektuose bei patyrė ne vieną nesklandumą savo karjeroje, tačiau visuomet atsitiesdavo.

24

Buvusi grupės „Dinamika“ vokalistė Irma Jurgelevičiūtė rupjūčio 17-ąją mini  50-ąjį gimtadienį. Ji išgarsėjo prieš daug metų, todėl nenuostabu, kad turi tikrai platų gerbėjų ratą. Moteris dalyvavo įvairiuose projektuose bei patyrė ne vieną nesklandumą savo karjeroje, tačiau visuomet atsitiesdavo.

REKLAMA

Moters pokyčiai – galerijoje

Legendinė dainininkė Irma Jurgelevičiūtė po didelės metų pertraukos kartu su grupe „Dinamika“ surengė griausmingą pasirodymą M.A.M.A 2021 apdovanojimų scenoje. Susirinkusi tūkstantinė publika drauge dainavo visiems pažįstamas dainas, ne vienas klausytojas grįžo į prisiminimus, paniro į ilgesį, o pati Irma sužibėjo nauju ir ryškiu amplua.

Daugelis nė neįtarė, kad vos prieš savaitę iki apdovanojimų Irma dar buvo trumpaplaukė. Artėjant iškilmingai ceremonijai ir minint „Dinamikos“ 30-metį ji metė sau iššūkį – vos per valandą iš trumpo, griežtoko „kare“ stiliaus kirpimo ji tapo ilgaplauke. Pokyčių tikslas buvo kardinaliai pakeisti įvaizdį ir į sceną grįžti su dviguba jėga, rašoma pranešime spaudai.

REKLAMA
REKLAMA

Tam, kad įvaizdis būtų įspūdingesnis, reikėjo sukurti ne tik tinkamą sceninę aprangą, bet ir sugalvoti išskirtinę šukuoseną. „Kai turi trumpus plaukus, norisi ilgų ir atvirkščiai. Taip jau yra. O pokyčių troškau labai, bet savų plaukų alinti, pavyzdžiui, juos šviesinant, nenorėjau, todėl pasinaudojau stilistų Joringio Šato ir Rimantės Rimgailės patarimu – plaukus prisiauginti. Džiugu, kad dabar yra tokie laikai, kai viską, ko nori ar apie ką svajoji gali pridėti, nuimti, sumažinti ar pasikeisti vos per valandą ar dvi, ir taip džiaugtis naująją savimi ir gyvenimu. Bet tai tik išorė. Ir kokios bebūtų inovatyvios technologijos ir tavo neribotos galimybės, man esmė yra darni žmogaus visuma“, – tikino Irma. 

REKLAMA

Stilistas atlikėjai rekomendavo vieną žinomiausių plaukų priauginimo specialisčių Lietuvoje Gintarę Eimantaitę. Ne paslaptis, kad į šios profesionalės rankas atsidavė labai daug Lietuvos garsenybių, tarp kurių – ir Karolina Toleikytė, Gintarė Karaliūnaitė, Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Inga Budrienė, Kristina Kaikarienė bei kitos žymios moterys. 

Mintis sugrįžti į sceną ir dar kitu įvaizdžiu Irmą žavėjo, tačiau studijos duris dainininkė pravėrė nedrąsiai. „Taip, esu turėjusi priaugintus plaukus prieš pusę šimto metų, – juokėsi ji. – Toliau sekė kiti plaukų pokyčių etapai: „balayage“, „ombre“ dažymai, spalvos ieškojimas, trumpesni kirpimai. Manau, kad tai kasdieniška, kaip ir pas kiekvieną moterį.“

REKLAMA
REKLAMA

Irma visiškai atsidavė į „Elitera“ plaukų stilistės G. Eimantaitės rankas, iki M.A.M.A apdovanojimų buvo likę vos 2 dienos, todėl laiko ieškojimams ir svarstymams nebuvo.  

„Nors teko keltis ir 5 ryto, sėsti į specialistės kėdę ir taip priimti didelį prieš save iššūkį: per kiek daugiau nei valandą plaukai „užaugo“ iki juosmens, po pirmų uždėtų sruogų supratau, kad man tai įdomu, jog man patinka. Leidau Gintarei pačiai kurti naują mano plaukų įvaizdį, įvesti tonų, „įkontūruoti“ veidą šviesesnėmis sruogomis. Bet ne visada taip... Dažnai turiu aiškią viziją ir aiškų norą, tai natūraliai išlenda ir mano charakterio „spygliukas“. Tai „padedu“ dėlioti specialistui, ką ir kaip daryti. Tokia aš esu klientė, tiesiog siaubas, – juokėsi Irma. – Bet šiuo atveju, kai spaudė stresas, laiko stoka, sąmoningai savo dėmesį koncentravau į pasirodymą, o ir pati Gintarė sukėlė vidinį pasitikėjimą. Supratau, kad daug lengviau kartais viską paleisti ir pasitikėti.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Net ir pasibaigus muzikos apdovanojimų ceremonijai Irma džiaugėsi savo jaunatvišku įvaizdžiu.

„Po priauginimo jaučiausi pakylėta. Na, nieko sau, ką tik plaukai buvo iki pečių, o dabar iki juosmens! Širdį šildo tai, kad sugrįžau į savo „Irmiškas garbanas“. Trumpai tariant, džiaugiuosi, kad džiaugiatės, jog aš džiaugiuosi, kad esate laimingi... O aš esu laiminga, susilaukiau iš klausytojų daug gerumo ir supratau, kaip mes esame pasiilgę sugrįžti į „Dinamikos“ laikus“, – šypsojosi I. Jurgelevičiūtė.

REKLAMA

Kas lėmė, kad grupė taip staigiai išpopuliarėjo?

Grupė „Dinamika“ buvo be galo populiari 9-ajame dešimtmetyje. Anot G. Broko, tai nulėmė net kelios priežastys.

„Kadangi mokyklos direktorius mielaširdingai mums leisdavo naudotis aparatūra, mes viską susikraudavome į mašiną ir taip pervažiavome vos ne visas Kauno mokyklas. Su mokyklomis mes pasidarėme sau labai gerą reklamą, nes kai jas pervažiavome, mūsų kolektyvą žinojo jau daug kas, mūsų buvo lengvos, įsimenančios dainos. Manau, kad būtent tai ir lėmė mūsų iškilimą“, – vardijo jis.

REKLAMA

„Pasaulis pagal moteris“ laidos žiūrovams Gintautas atskleidė ir didžiausią honorarą, kuri beveik lygiomis dalimis pasidalijo trise. Tai – net  50 tūkst. litų.

Vilniečiai pradėjo mus pripažinti gal tik 1995 metais, kai o kai Valinskas (Arūnas Valinskas, – red. past.) pakvietė mus į Nidos festivalį, čia „Dinamikai“ buvo aukščiausias taškas. Vis tiek mes buvome tokia kaunietiška popso grupė, bet atėjo metas, kai mus ėmė pripažinti ir vilniečiai – nebuvo, kur dėtis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, kur kas liūdniau dabar prisiminti ir tuos laikus, kai grupės populiarumas ėmė sukti: „1995-aisiais buvo aukščiausias taškas. Nuo 1995 mes po truputį pradėjome leistis į apačią. Daug kas tvirtina, kad išėjus Irmai, „Dinamika“ pradėjo sėsti į apačią. Galiu atsakingai pasakyti, ką jau ne kartą ir taip esu sakęs – „Dinamika“ pradėjo sėsti dar Irmai dainuojant.“

Situacija, kurios negali pamiršti iki šių dienų

Apie buvusias grupės vokalistes Gintautas atsiliepia tik gražiai, o temos apie kadaise pramogų pasaulyje garsiai nuaidėjusį I. Jurgelevičiūtės vagystės skandalą jis išvis neliečia.

REKLAMA

„Tai niekaip mūsų nepaveikė. Ta banga greitai praėjo, niekas manęs niekur nekvietė, koncertų man irgi nepadaugėjo. Viskas buvo taip, kaip ir buvo. Tai nei nusodino, nei iškėlė. Mes stabiliai likome toje pačioje pozicijoje, kurioje ir buvome“, – trumpai paaiškino jis.

Kai grupės populiarumas ėmė blėsti, G. Brokas prisiminė, kad nariai ir toliau, sukandę dantis, bandė tęsti veiklą. „Aišku, koncertų sumažėjo, o vėliau buvo momentas, kai su Viktorija neradome bendros kalbos ir ji pasitraukė iš grupės kartu su savo prodiuseriu. Mes likome ir be jos, ir be prodiuserio. Tada dariau konkursą – rinkausi vokalistę. Va ten tai cirkai buvo…“ – besišypsodamas prisiminė jis.

REKLAMA

Per vieną radijo stotį Gintautas paskelbė reklamą, kuria skatino visas norinčias užimti „Dinamikos“ vokalistės vietą, atvykti į studiją ir sudainuoti vieną. Čia susirinko net 30-40 skirtingų moterų, vis dėlto vienas atvejis nustebino labiausiai.

„Nežinau, kas ir kodėl taip apskelbė, kad į „Dinamikos“ vokalistes galima papulti tik per lovą, bet buvau guldomas su visomis – netgi su Viktorija, kuriai tuo metu tebuvo 13 metų. Nežinau, iš kur tie pletkai, bet kažkas juos paleido. Anksčiau bandydavau tai neigti, o po to numojau ranka – tegul šneka. Bet viena mergina, turbūt, prisiklausiusi tų pletkų, atėjo ir pasakė, kad yra pasiruošusi. Pasakėme, kad gerai – tegul padainuoja. O ji pasakė, kad kam dainuoti, jei galima nueiti į kitą kambariuką, kuriame yra sofa?“ – juokėsi Gintautas.

Sunku patikėt,kad jai 50.atrodp fantastiška
Būtų labai įdomu sužinoti ka iš tamstos ji pavogė?
Ja krušo kas tik netingėjo nuo normalių vyrų iki žmogžudžių man jos gaila kad tiek protelio turi
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų