Irina Shayk paviešino intymią savo ir Bradley Cooperio asmenukę

Viena karščiausių ir labiausiai aptarinėjamų Holivudo porų, manekenė Irina Shayk ir aktorius Bradley Cooperis, įprastai visuomenės dėmesio vengia ir savo santykių pernelyg neviešina.

18

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: seksualiosios manekenės Irinos Shayk nuotraukos

Bet iš Rusijos kilusi 30 metė per „Instagram“ pagaliau paskelbė pirmą bendrą judviejų nuotrauką. Ir ne bet kokią, bet intymią asmenukę, kurioje ji užfiksuota baseine, vilkinti seksualiu maudymosi kostiumėliu ir atsirėmusi į savo 41 metų mylimąjį. Galbūt taip ji nusprendė pažymėti draugystės vienerių metų sukaktį?

Nors nuotraukoje nematyti įžymybių veidų, o pati I. Shayk nepaliko jokio prierašo, žurnalas „E!“ patvirtino, kad jai už nugaros – tikrai B. Cooperis. Šaltinio teigimu, „Toje nuotraukoje – Bradley ir Irina. Dabar jie atostogauja, bet jau ateinančią savaitę grįš į Niujorką. Jie ilsisi ir mėgaujasi saule.“

Gandai apie poros santykius pasklido pernai metų balandį. Tuomet B. Cooperis buvo neseniai išsiskyręs su modeliu Suki Waterhouse, o I. Shayk – užbaigusi 5 metus trukusį romaną su futbolininku Cristiano Ronaldo.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Irina Shayk ir Bradley Cooperis


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų