Ir tai yra viskas: paskutinis Harry ir Meghan viešas pasirodymas prieš netenkant titulų

Jau pirmosiomis 2020 metų dienomis pasirodė žinia, jog princas Harry ir Meghan Markle ketina atsisakyti karališkųjų pareigų ir didesnę savo gyvenimo dalį praleisti už Atlanto. Nepaisant to, kad likusiai karališkosios šeimos daliai tai buvo tikra staigmena, pora netrukus įgyvendino savo pageidavimus.

8

Kovo 9-ąją jiedu pasirodė viešumoje paskutinį kartą prieš netenkant savo aukšto rango karališkosios šeimos narių titulo.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ir tai yra viskas: paskutinis Harry ir Meghan viešas pasirodymas prieš netenkant titulų

Nei karalienė, nei Williamas ir Kate Middleton tokio Harry ir Meghan žingsnio nepalaikė, todėl akyliausi gerbėjai pro akis nepraleido netgi minėtų porų pasisveikinimo. Anot jų, Middleton į porą beveik nė nepažiūrėjo.

Vėliau pora susėdo pagal titulus. Tai reiškė, kad karalienė ir princas Charlesas sėdėjo pirmoje eilėje, K. Middleton ir princas Williamas – antroje, o Harry ir Meghan – iškart už jų. 

Tiesa, nepaisant to, kad įtampa tarp šeimos narių buvo ne tik matoma, bet ir viešai jaučiama, Harry ir Meghan atrodė išties pakiliai nusiteikę. Meghan buvo pasipuošusi ryškiai žalios spalvos suknele, o galvą papuošė tokios pat spalvos skrybėlaite. Prie derinio ji pasirinko kūno spalvos aukštakulnius-žudikus bei kiek tamsesnio žalio atspalvio rankinę. 

Ir nors tai paskutinis princo ir Meghan karališkasis pasirodymas, oficialių savo pareigų ir titulų jie neteks tik kovo 31-ąją. 

Tiesa, dar prieš pasirodydami Jungtinėje Karalystėje, Meghan ir Harry jau leido laiką ir Kadanoje. Ir nors daugeliui karališkųjų titulų pašalinimas prilygtų košmarui, panašu, kad jiedu negalėtų jaustis laimingesni.

Tąkart artimas poros šaltinis užsienio žiniasklaidai pranešė, kad abu jie jaučiasi be galo laimingi dėl naujojo savo gyvenimo Kanadoje – abu tai laiko tarsi nauju skyriumi savo gyvenimuose. 

„Meghan jaučiasi laisva. Ji niekuomet nėra buvusi laimingesnė. Ji džiaugiasi, kad nebekuria gyvenimo Londone, tačiau ji yra be galo nustebusi dėl to, kaip greit viskas įvyko“, – teigė šaltinis.

REKLAMA

Tiesa, Harry šiuo klausimu jautėsi kur kas labiau komplikuotai, nei jo žmona. Neseniai jis prabilęs apie pokyčius minėjo, kad ir toliau norėtų dirbti ir tarnautai karalienei bei prisidėti prie kariuomenės, tačiau be jos išlaikymo, tai tampa neįmanoma, o būtent tai – išlaikymo atsisakymas – buvo viena iš sąlygų, kurios įėjo į Harry ir Meghan karališkų pareigų atsisakymą. 

„Tikiuosi, jums tai padės suprasti, iki ko visa tai turėjo prieiti, kad aš palaikyčiau šeimą, bet atsisakyčiau viso to, ką žinojau visą savo gyvenimą, kad dabar galėtume gyventi kur kas ramiau“, – teigė jis.

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, viena iš priežasčių, dėl ko jiedu nusprendė sumažinti savo pareigas ir išvykti į JAV, yra ta, jog hercogienė Markle Jungtinėje Karalystėje jautėsi itin nelaiminga. 

„Toks pranešimas buvo skubotas, tačiau to priežastis buvo ta, jog Harry žinojo, kad turėjo imtis veiksmų. Meghan negalėjo nusiraminti Jungtinėje Karalystėje, o jis nori, kad ji būtų laiminga… Jis bijojo, kad jei jie Jungtinėje Karalystėje būtų likę, Meghan netrukus būtų patyrusi nuosmūkį“, – teigė artimas poros šaltinis.

Tokios pat nuomonės laikosi ir artimas Harry draugas, JJ Chalmers, kuris teigė, kad Harry pareigų atsisakė dėl to, kad galėtų apsaugoti Meghan ir jų sūnų Archie. Kitas princo draugas Tomas Bradby patikino, kad pora gerai nesutarė su kitais karališkosios šeimos nariais, jautėsi jų atstumti.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Harry ir M. Markle naujieną, jog sumažina savo karališkas  pareigas ir keliasi į JAV, paskelbė niekam prieš tai apie pokyčius nepasakoję, o negana to, tam pasirinko itin blogą dieną. Viešumoje žinia pasirodė trečiadienio vakarą, o štai ketvirtadienį – princo Williamo žmonos Kate Middleton gimtadienis.

Artimas princo Williamo šaltinis pasakojo, kad jį tai kaip reikiant įsiutino. „Tai jį tiesiog apakino, o juk nesutarimai tarp brolių ir taip yra iš anksčiau. Liūdna, todėl, kad kai jie buvo maži, Williamas būdavo pirmas žmogus, pas kurį Harry atbėgdavo su naujienomis. Williamas yra ypatingai įskaudintas, tačiau tuo pat metu jis turi koncentruotis į savo šeimą ir bandyti gyventi savo gyvenimą“, – sakė šaltinis.

Netrukus po Harry ir Meghan pareiškimo pasisakė ir karalienė, kuri priminė, kad pora su kitais šeimos nariais apie tai nė nesikalbėjo. „Diskusijos su Sasekso kunigaikščiu ir kunigaikštiene – dar ankstyvose stadijose. Mes suprantame jų norą sukti kitu keliu, tačiau tai – labai sudėtingi klausimai, kuriems išspręsti prireiks laiko“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
A
Asas
2020-03-10 12:53:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Megan ir Haris veidmainiai apie pasitraukimą paskelbė per Kate gimtadieni ir šeip stūmė ant jų, o po to sveikinasi ir šypsosi dirbtinėmis šypsenomis...žiūrėjau video įdemiai ir gerai kad Kate i juos net nepažiūrėjo nez jie dviveidžiai.
Atsakyti
-4

J
Justas
2020-03-10 12:00:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano močiutė sakydavo - gera duona š1kną drasko.
Atsakyti
-6

A
Asas
2020-03-10 12:53:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Megan ir Haris veidmainiai apie pasitraukimą paskelbė per Kate gimtadieni ir šeip stūmė ant jų, o po to sveikinasi ir šypsosi dirbtinėmis šypsenomis...žiūrėjau video įdemiai ir gerai kad Kate i juos net nepažiūrėjo nez jie dviveidžiai.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų