Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aštuntus metus skaičiuojanti alternatyvaus roko grupė „IR“ savo klausytojams dovanoja naują savo singlą, pavadintą „Out of tears“ vardu. Galybę muzikinių apdovanojimų nuskynę vyrukai pirmą kartą savo naujausią kūrinį pristatė sostinės gyvos muzikos klube „Tamsta“.  Tuo pačiu priminė, kad veltui laiko studijoje negaišta ir sparčiai juda naujojo albumo link.

REKLAMA

Koncertas buvo puikus. Publikos reakcija – dar puikesnė“, ‒ šypsodamiesi nedaugžodžiauja muzikantai. „Out of tears“ ‒  kol kas lyriškiausia mūsų daina. Džiugu, kad taip ilgai negroję Vilniuje, čia koncertavome tokia svarbia mums proga. Pusantros valandos didžiuliam būriui gerbėjų ‒ štai kokio pasirodymo tikėjomės ir gavome“, ‒ pasakoja „IR“.

Be naujausio savo singlo, „IR“ savo koncerte pristatė ir dar vieną niekur negirdėtą kūrinį.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat svarbu paminėti, kad paskutinis grupės iš Vilniaus albumas buvo išleistas 2010-aisiais. Sekantis, anot vaikinų, pavadinimo dar neturi, tačiau turbūt gims 2012 metų pavasarį. „IR“ intensyviai pluša studijoje ir žada nustebinti savo gerbėjus šiokiu tokiu elektroniniu skambesiu. Iki šiol to grupės kūryboje dar nebuvo. Patys vaikinai tai vadina tiesiog kūrybiniais ieškojimais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų