Intrigų verpetas nesibaigia: Pikul davė atkirtį ją kaltinusiai konkurentei

Neseniai įvykęs kasmetinis grožio čempionatas „Kaunas beauty 2019“ vis dar dėmesio centre. Po konkurso viešojoje erdvėje buvo abejojama sprendimu nugalėtojus paskelbti tik renginiui pasibaigus, o ne jo metu. Kritikos strėlių susilaukė ir pats Oksanos Pikul-Jasaitienės darbas.

51

Elvyra Monginienė, papuošalų ir aksesuarų kūrėja, buvo pasipiktinusi rezultatu, jos darbas užėmė trečiąją vietą.

(51 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pikul-Jasaitienės gyvenime – netikėta pergalė: „Svajonės pildosi“

„Pirmiausia noriu padėkoti Jolanta Mačiulienė už tai, kad vyksta tokio lygio čempionatai, už tai, kad ji visada yra ta moteris, kuri nori parodyti Lietuvai ir pasauliui jaunuosius talentus ir visada nori nešti tik gėrį ir grožį pasauliui, bet visada tikslams pasiekti yra kenkėjų, kurie naglai žiūrėdami tau į veidą girdami daro savo????

Chebryte, nieko prieš, bet ne šį kartą ??? Dėkojame visa komanda teisėjams, kurie tikrai džiaugėsi kartu mūsų rezultatu???? O kitų mes norime paklausti: ką mums padaryti, kad būti pirmiems???? Išsiskirti su vyrais??? Pavemti nuodais prieš visą Lietuvą????? Ar tai yra kūryba????!!!! Vemsiu!!!!!! Nuo viso šito purvo, kurio aš jau soti!!!!!! Prašau pirmos ir trečios vietos kūriniai ??“,– pasipiktinimą reiškė Elvyra Monginienė.

Oksana savo darbu didžiuojasi

Oksana Pikul Jasaitienė savo socialiniame tinkle šiandien atsakė į kaltinimus. Ji rami dėl savo pergalės, kurią lėmė įdėtas darbas.

„Visi teiraujasi mano komentaro apie laimėtą aukso medalį KIGSA Lietuvos makiažo čempionate - Ir štai jis. Makiažas mano gyvenime atsirado dar 14 metų atgal, kuomet baigusi kosmetologiją ypatingą dėmesį skyriau vizažui. Mano pirmoji mokytoja buvo Birutė Pajedienė, kuri atskleidė mano pomėgį ir supažindino su grožio, estetikos supratimu. Tai tapo mano darbu, mano hobiu, mano gyvenimo dalimi. Jau tada svajojau dalyvauti konkursuose. Tad praėjus nemažai metų, įgijus daug patirties - nusprendžiau išpildyti savo svajonę.

Kuomet dalyvavau KIGSA Lietuvos makiažo Čempionate praeitais 2018 metais - laimėjau nuotakos rungty 3 vietą. Didžiavausi savo apdovanojimu. Ypatingai įvertinau pasiruošimo laiką, kada gavau labai stiprių pagrindų, atidirbinėjau techniką, ieškojau priemonių, kurios tiks įvykdyti numatytą piešinį. Todėl šiemet net nedvejojau ir vėl norėjau patirti tą kūrybos etapą ir vėl mokytis iš geriausių ir tobulinti savo techniką ir numatytą sudėtingą piešinį. Mane lb įkvėpė Pasaulio makiažo čempionė, kuri buvo ruošta Birutės Pajedienės. Net nekilo dvejonių pas ką kreiptis treniruotėm. Todėl ir vėl mėgavausi pasiruošimo etapu ir visomis makiažo taisyklėmis.

REKLAMA

Tai ir yra didžiausias meistro laimėjimas - darbas, darbas ir dar kartą darbas! Tai man davė labai daug!!! O kuomet buvau įvertinta auksu, buvo be galo malonu, nes visa tai žinių ir įgūdžių bei juodo darbo dėka. Piešdavau net vėlyvus vakarus (ačiū mano kantriam modeliukui)?Ir žinoma, visad turi atsirasti tų, kurie mėgins pažeminti, mėgins sutrypti garbę ar kitaip įžeisti. Pavydas ir pyktis yra destruktyvi jėga, kuri deja turės ir atoveiksmį bekurstantiems jį. Esu visiškai rami ir išdidi, nes tik sunkaus darbo dėka gavau įvertinimą. Gerbiu ir dėkoju pavydiems žmonėms, nes jie dar syk įrodo tavo pranašumą. Kilo klausimas, jeigu konkurso skaidrumu sudvejojo konkurentės, tai kodėl dalyvavo kelis metus iš eilės, bendraudamos su teisėjomis, imdamos pas jas pamokas ir kitaip palaikydamos ryšius??

Ar nebus tas efektas...Permetęs kaltę kitam akimirkai pajaučia palengvėjimą, tarsi problema būtų išspręsta,o pats šioje situacijoje pakeisti nieko negali...Kaltindamas kitą, numeta nuo savęs kaltės jausmą...Laimėjusi auksą daviau sau žodį - noriu šį jausmą perduoti ir kitiems, ir noriu skatinti ir parodyti konkurso esmę meistrui!

Tai taps kitais metais lb populiariu konkursu, kuomet meistrui bus garbė dalyvauti!Lb apmaudu, jog atsiranda piktų nusivylusių gyvenimu žmonių, kurie žemina kito žmogaus pastangas, norą Lietuvai duoti tokį reikalingą renginį! Niekuomet asmeniškumų nepainiojau su darbo reikalais. Todėl tiek papuošalų kūrėja, tiek 3 vietos laimėtoja, tiek jos mokytojos makiažo (kurios buvo teisėjos) parodė savo neprofesionalumą, neišprusimą, taktikos bei kultūros trūkumą. Papuošalų kūrėją ypatingai žeidė, jog savo modelį puošiau Blizgu.lt - rankų darbo papuošalai ir aksesuarai kūrybos papuošalais - o tai jos buvusi kolegė, kuri yra konkurentė. Atvykus į konkursą, mane lydėjo tik mano modeliukas.

O fotosesiją įsiprašėm pas Gediminą Žilinską jau po visko, kad įamžinti gražiausias akimirkas ir darbą, kurį ruošiau ilgą laiką. Praeitais 2018 metais užėmus 3 vietą niekam netrukdžiau, tačiau kuomet buvau įvertinta auksu - atsirado tulžį beliejančių. Siekis medalio vienintelis Jūsų tikslas?

REKLAMA

Tuomet kur jis nuves su tiek neapykantos? Mano siekis - profesionalios technikos įgūdžių tobulinimas ir savęs ieškojimas mėgiamoje veikloje! Praeitų metų rezultatas ir gauti įgūdžiai veikė lb motyvuojančiai! Ir man nebuvo svarbi užimta vieta - man buvo svarbus technikos ir viso kūrinio rezultatas! Todėl šiemet tai buvo mano varomoji jėga. Tai mano hobis, mano gyvenimas, mano darbas! Ačiū KIGSAI už tokius ypatingus renginius!!!Aš visada juose dalyvausiu, palaikysiu kitus meistrus, mėgausiuosi, kad turim tokius renginius ir galim išsiųsti meistrus atstovauti Lietuvai Pasaulio čempionatuose, iš kur praeitais metais parvežė aukso medalį (beje mokytoja taip pat buvo Birute Pajedienė) O tai įrodo kad tai lb stipri trenerė, kuri lb teisingai paruošia. Tad pabaigai : Lai Jus lydi motyvacija, noras tobulėti, stipri jėga kurti, o ne noras žeminti, trypti ir pulti - tai sunaikins. Chears“, – pasakojo Oksana Pikul- Jasaitienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų