Internetas šėlsta: DiCaprio mylimoji – stulbinančios figūros deivė

Amžinas svajonių jaunikis Leonardo DiCaprio (41) puikuojasi nauja širdies drauge. Teigiama, kad žymus aktorius susitikinėja su danų modeliu Nina Agdal (24). Nors porą skiria nemažas amžiaus skirtumas, teigiama, kad pora artimai bendrauja jau kelias savaites, o visai neseniai užfiksuoti kartu išeinantys iš vieno Niujorko klubo.

37

Vis dėlto tai nėra pirmas kartas, kai Leo bando užkariauti Ninos širdį. Žiniasklaida porą siejo jau 2014-aisiais metais, kai jie kartu šėlo „Oskarų“ vakarėlyje. Visgi tuomet santykiai neišsiplėtė, o Leo draugavo su kitomis garsiomis moterimis – dainininke Rihanna, modeliu Roxy Horner.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internetas šėlsta: Dicaprio mylimoji – stulbinančios figūros deivė

Tuo tarpu žurnalistams Nina teigia, kad niekada artimai nebendravo su Leo.

„Žinoma, kad esu su juo susitikusi. Jis mielas vaikinas, tačiau mūsų niekas nesieja“, - visai neseniai teigė gražuolė. Tuo tarpu ji yra draugavusi su grupės „Maroon 5“ vokalistu Adamu Levinu ir pripažįsta, kad skyrybos buvo skaudžios.

Ir nors pati Nina stengiasi slėpti santykius su žinomiu aktoriumi, tiek užfiksuotos nuotraukos, tiek draugų paliudijimai įrodo, kad mezgasi nauja draugystė.

REKLAMA

(63 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Leonardo DiCaprio gražuolės: su kuo draugavo talentingasis aktorius?

 

.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų