Internetą sudrebino apie suktines dainuojantys ir pareigūnų aprangą vilkintys vyrai: pasisakė ir policija

Visą savaitgalį socialinius tinklus drebina vaizdo įrašas, kuriame matomi neva policijos pareigūnai, besiliksminantys automobilyje ir dainuojantys apie „kasiakus“. 

Tiesa, pasirodo, kad iš tiesų tai tėra aktoriai, vaidinantys Emilio Vėlyvio juostoje „Piktųjų karta“. Vis dėlto, kaip naujienų portalui tv3.lt sakė Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis, apie tai, kad čia – aktoriai, supranta tikrai ne visi. 

R. Matonis teigė, kad jam minėtas vaizdo įrašas jau yra žinomas, o vertinti jį galima tik blogai.

Paklaustas, ar tokie vaizdo įrašai policijos pareigūnams gali daryti žalą, R. Matonis atsakė teigiamai. „Manau, kad taip, nes dauguma žmonių nežino, kad tai yra netikri policijos pareigūnai, ir visą savaitgalį vaizdo įrašas klaidžiojo, kol neišaiškėjo, kas yra kas, kad tai nėra tikri pareigūnai“.

Tiesa, pasirodo, kad režisieriaus E. Vėlyvio komanda su policija jau susisiekė, atsiprašė. „Jie atsiprašė, tačiau tai nieko nekeičia“, –  sakė R. Matonis. 

Naujienų portalas tv3.lt bandė susisiekti ir su E. Vėlyviu, deja, nesėkmingai.

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia:


Rašyti komentarą...
V
Vaidas
2021-01-18 14:47:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
geda!
Atsakyti
-9

m
meta.grigaliunaite
2021-01-18 14:56:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
gėda tikrai!
Atsakyti
-4

A
Andrius
2021-01-18 15:54:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu kur čia bėda, kur mes gyvename? Darė čia kas nors nusikaltimą, rūkė kaseką? Ar dabar net muzikos mašinoje klausyti negalima? Taip dėl moralės galima ten ginčytis dera taip pareigūnams ar ne. Tuo labiau kad tai visai ne pareigūnai. Kaip jau nebeturi apie ką rašyti tada traukia viską... Covid-19 jau daug kam neydomu, skaitomumas krito tai pradeda rašyti viską, ir iš to daryti sensaciją...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų