• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėja, aktorė, buvusi Seimo narė Inga Valinskienė žinoma visoje Lietuvoje. Iki šiol ji neatsiejama ir nuo savo ne ką mažiau populiaraus vyro Arūno Valinsko, su kuriuo drauge skaičiuoja jau 37-us metus. Nors iš pažiūros abu ganėtinai skirtingi, jie įveikė ne vieną išbandymą ir sugebėjo išlikti kartu. 

Atlikėja, aktorė, buvusi Seimo narė Inga Valinskienė žinoma visoje Lietuvoje. Iki šiol ji neatsiejama ir nuo savo ne ką mažiau populiaraus vyro Arūno Valinsko, su kuriuo drauge skaičiuoja jau 37-us metus. Nors iš pažiūros abu ganėtinai skirtingi, jie įveikė ne vieną išbandymą ir sugebėjo išlikti kartu. 

REKLAMA

Laidoje „Pasikalbėkim“ Inga atskleis, kaip tai pavyko ir pasidalins savo įžvalgomis, kodėl šiuolaikinės poros taip dažnai suka skirtingais keliais. O kaip Valinskai patys reagavo į žinią, kad vyresnysis sūnus Arūnas skiriasi? 

„Mūsų su vyru požiūris sutampa šioje vietoje absoliučiai – vaikai patys renkasi savo kelius ir patys renkasi savo klystkelius. <...> Taip, žmonės turi teisę gyvent taip, kaip jie nori, bet man labiausiai gaila tokiu atveju vaikų – mažylių ir paauglių. Mano pačios tėvai išsiskyrė, kai buvau paauglė ir man tai buvo žiauriai sunkus periodas. Todėl turint vaikų, reikia eiti į dar didesnius kompromisus ir dar daugiau dirbti su savimi, kad rastum tą kažkokią galimybę išsaugoti mažamečiam vaikui tėtį ir mamą “, – sako Inga.

Ryšys su anūke

Moteris tikina, kad nepaisant sūnaus iširusių santykių, ji stengiasi toliau išlaikyti ryšį anūkėle Sofija. Galbūt pasimatymai ne tokie dažni, kaip norėtųsi, bet, anot Ingos, drauge jos leidžia laiką kokybiškai ir įdomiai, pavyzdžiui, tik dviese išvyksta poilsiauti į užsienį.

REKLAMA
REKLAMA

Taigi močiutės vaidmuo tapo jau savas, o gal vis dar reikia jį jaukintis? Ar netrukus 58-ąjį gimtadienį minėsianti Inga jaudinasi dėl bėgančių metų? Ji atvira  – vis labiau stiprėja suvokimas, kad tampa svarbu ne tai, kaip atrodai, o kaip jautiesi pats su savimi.

REKLAMA

„Aš iki šiol esu egoistė, nes be galo myliu laiką sau. Dievinu dienas, kai galiu nematyti žmonių. Šalia tik artimieji – sutuoktinis, kuris nuolat dirba savo kambary ir dar mano šunys su katinais. Tai yra mano didysis kaifas ir atsipalaidavimas. Manęs netrikdo tokios mintys: tu nieko šiandien nepadarei, ką tu atnešei pasauliui arba kur tavo savivertė?

Bet visa tai ateina su metais. Šitas suvokimas, kad pilnatvė yra tame, kiek gali sau leisti būti savimi. Ne tokia, kokios tavęs reikia visuomenei ir ne tokia, kokia tu privalėtum ar turėtum kažkam būti“, – atvirauja Inga.

REKLAMA
REKLAMA

Neslepia, kad yra tinginė

Moteris sako, kad veiklų jai tikrai netrūksta, nes ir dainavimo, ir filmų garsinimo, vaidybos kine bei teatre nėra nutraukusi, tačiau visa tai daro labai ribotai. Nors ji neslepia, kad yra tinginė ir Arūnas kartais taip pavadina, visų savo veiklų pirmiausia imasi todėl, kad nuoširdžiai tuo mėgaujasi. O arti diena iš dienos, pasak Ingos, tikrai ne jai.

„Aš ir taip gyvenu su bėgiku, kuris tiesiog negali sustoti, nes jeigu sustoja – jaučiasi nejaukiai. Čia aš taip apibūdinu darboholikus. Arūnas nesupranta sąvokos poilsis. Net atostogaujant jo poilsis yra metas, kai vakarieniaujam arba nueinam išsimaudyti. Jisai dirba visada, nes paruošti medžiagą tiems projektams, kuriuos kuria, yra milžiniškas darbas. O kad matytumėt, kaip mes miegam...“, – kvatojasi Inga. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Taigi koks tas Valinskų miegamasis ir kas ten vyksta? Ar vyras vis dar toks pat romantikas, koks buvo jaunystėje? Kokių staigmenų žmona yra sulaukusi iš Arūno?

Laidoje Inga atvirai pasisakys ir apie savo išvaizdos pokyčius. Kaip ji reaguoja matydama vis daugiau raukšlių? Ar ryžosi bent vienai plastinei operacijai? 

Visą pokalbį su Inga Valinskiene žiūrėkite straipsnio pradžioje.

tv3.lt

Tylėjo keturis metus , niekada negirdėjau pasisakant bet kokiu klausimu. Bet kaip šoko plūsti Žemaitaitį dėl apkaltos .:)Toks šlykštus pasidarė , kad neįmanoma žiūrėti .Tik pamiršo apie tėvą ,ką jis pasakė viešai per tv Šlykštukas konservatorius , niekada nebalsuosiu už tokius alia seimo narius;)
Che che che. Skiriasi konservatinis Valinskiukas. Visi tie konservai tokie padlos. Susibėgo, pasik....o ir išsibėgiojo kas kur.
Eikit jus velniop parsidaveliu šeimyna! Pradedat įgrysti. Teisingai Žemaitaitis sake kad senis plike pardavė savo jauną plikę konservams. Juk jiems įprasta atogancija ir chamizmas. Matyt moteriškė nebeišlaikė? O senis plikė lai mokina savo mazaja plikę kaip gerbti kitus, vietoj to, kad lakstytu po visokias zemo lygio laiads.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų