Inga Budrienė tapo įkvėpimo šaltiniu kitoms moterims

„Vos metai laiko, o atrodo, kad viskas prasidėjo labai seniai. Kad sprendimas rengti švenčių dekoravimo mokymus buvo teisingas, liudija pasiekti rezultatai. Kai kurioms jų dalyvėms pakako vos kelių dienų praktikos ir jos įgijo pasitikėjimo savimi, pačios įkūrė nuosavas dekoravimo bei švenčių planavimo studijas“, - kalbėjo vestuvių planuotoja Inga Budrienė, netrukus savo gerbėjas pakviesianti į trečiuosius kursus.

19

Vienas iš sėkmės pavyzdžių – Aurelija Kšivickaitė. Sudalyvavusi praktiniuose mokymuose „Luxury by Inga Budrienė“ ji kartu su kolege Jonavoje atidarė naują švenčių dekoravimo saloną.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dekoravimo salonus kurti savo gerbėjas įkvėpusi I. Budrienė: „Kartais tereikia vieno žingsnio“

„O kur dar lietuvių pradėti verslai Ibizoje, Airijoje, Maljorkoje ir kituose kraštuose?! Juk mokymai nėra vien galimybė patirties pasisemti iš savo srities žinovų, bet ir pasitikrinti savo jėgas“, - patikino I. Budrienė.

Žinoma moteris po truputį jau kraunasi lagaminus – rugsėjo 23 d. ji išskrenda į Maljorką, kur bus rengiami jos autoriniai mokymai, kaip dekoruoti temines šventes. Į pirmą kartą užsienyje vyksiančius užsiėmimus reikiamos priemonės bus skraidinamos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš aplinkinių kraštų. Saulėtoje saloje taip pat laukiami ir lektoriai iš skirtingų valstybių.

REKLAMA

I.Budrienė kartu su mokymų dalyvėmis apsistos privačioje viloje kalnuose. Čia vyks ir užsiėmimai, kuriuos vainikuos teminė Gala vakarienė. Šįkart dekoracijose bus gausu Ispanijos salai būdingų motyvų – alyvuogių, vėduoklių, citrinų, raudonų rožių. Specialiai renginiui iš Ibizos bus atplukdytos rankų darbo gėlės, tapsiančios finalinio mokymų vakaro akcentu.

„Rengiantieji šventes salose žino, kad ne sezono metu gyvų gėlių gauti itin sunku. Todėl šįkart mėginsime puošti aplinką pasitelkdamos kitas priemones ir išradingumą“, - patikino I. Budrienė.

Anot jos, tokių situacijų, kai, regis, iš nieko reikia sukurti įsūdingą aplinką, pasitaiko ir organizuojant pokylius mūsų šalyje.

„Bet vieną dalyką turėsime garantuotą – tai gerą orą. Šią vasarą Lietuvoje švenčių organizatorių jis nelepino, todėl streso, kaskart šventės dieną žiūrint į dangų, tikrai pakako“, - atviravo pašnekovė.

Pirmus dvejus mokymus I. Budrienė organizavo Lietuvoje. Dabar, jos teigimu, atėjo laikas išmėginti, kaip mūsų šalyje įgyta patirtis gali būti pritaikome kitoje kultūroje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų