REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žymi nuomonės formuotoja 36-erių Indrė Burlinskaitė praeitą savaitę atskleidė liūdną žinią – moteriai yra diagnozuotas ketvirtos stadijos kraujo vėžys, limfoma. Moteris teigia, kad šios ligos jai neparodė net kraujo tyrimai.

Žymi nuomonės formuotoja 36-erių Indrė Burlinskaitė praeitą savaitę atskleidė liūdną žinią – moteriai yra diagnozuotas ketvirtos stadijos kraujo vėžys, limfoma. Moteris teigia, kad šios ligos jai neparodė net kraujo tyrimai.

REKLAMA

Limfinę žmogaus sistemą sudaro limfmazgiai (limfos liaukos), blužnis, užkrūčio liauka ir kaulų čiulpai, rašo mayoclinic.org. Limfoma gali paveikti visas šias sritis ir kitus viso kūno organus.

Yra daug limfomos tipų, tačiau pagrindiniai du yra šie:

  • Hodžkino limfoma (anksčiau vadinta Hodžkino liga);
  • Ne Hodžkino limfoma.

Koks limfomos gydymas yra tinkamiausias, priklauso nuo ligos tipo ir sunkumo. Limfomos gydymas gali apimti chemoterapiją, imunoterapijos vaistus, spindulinę terapiją, kaulų čiulpų transplantaciją arba kai kuriuos iš jų derinius.

Galimi limfomos simptomai

  • Neskausmingas kaklo, pažastų ar kirkšnių limfmazgių patinimas,
  • Nuolatinis nuovargis,
  • Karščiavimas,
  • Naktinis prakaitavimas,
  • Dusulys,
  • Nepaaiškinamas svorio kritimas,
  • Niežtinti oda.

Kada užsirašyti pas gydytoją?

Jeigu jaučiate bent vieną ar kelis iš šių simptomų, rekomenduojama apsilankyti pas gydytoją konsultacijai.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad neseniai nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta pasidalino liūdna žinia: moteris iš gydytojų išgirdo kraujo vėžio diagnozę. Šiandien, gegužės 12-ąją, Indrė pranešė, kad jai nustatyta ketvirta limfomos stadija. 

REKLAMA

Liūdna žinia nuomonės formuotoja pasidalino socialiniame tinkle „Instagram“. 

„Šiandien buvo atlikti dar vieni tyrimai, padaryta kaulų čiulpų biopsija, rezultatų dar neturime, bet kalbėjome su daktaru ir jau turime vakarykščių tyrimų rezultatus. Iš esmės niekas nesikeičia, diagnozė ta pati, tik nuliūdino, kad ši liga yra jau stipriai pažengusi ir man yra ketvirta limfomos stadija.

Po truputį ateina suvokimas, kad laukia ilgas ir sunkus kelias. Psichologiškai kol kas jaučiuosi gana stipri, bandau save kažkaip nuteikti, po truputį prisipratinti tas mintis, kas manęs laukia ir visa tai priimu kaip gyvenimo iššūkį“, – sakė I. Burlinskaitė-Vaisieta.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad prieš kelias dienas I. Burlinskaitė-Vaisieta pasidalino, jog jai diagnozuotas kraujo vėžys. 

„Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje, kuris yra net 8 centimetrų dydžio. Jis išplitęs, kiek jis išplitęs, sužinosim artimiausiu metu po rytojaus detalaus tyrimo. Teisybei, turėjau savaitę laiko prie to pratintis, nes pirminė diagnozė buvo gauta savaitė laiko po demografijos atsakymo.

Dabar prisimenu, kaip aš tvarkiausi nagus pas savo Jurgą ir paskaičiau e.sveikatoje, kad man rastas navikas, tai tą akimirką galvojau nualpsiu. Paskui po truputį stengiausi priimti šią mintį į save, nes kitaip nebus, tiesiog atsirado ir man nieko nebelieka, kaip stoti į kovą ir nugalėti“, – socialiniuose tinkluose kalbėjo I. Burlinskaitė-Vaisieta. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų