Ieva Mackevičienė suspindo ant Agnės Kuzmickaitės kolekcijos podiumo

Gegužės 2 d. pirmą kartą į Lietuvą atkeliavo „Coca-Cola“ firminių prekių parduotuvė. Jos atidarymo proga pristatyta įspūdinga mados ir muzikos šventė kartu su dizainere Agne Kuzmickaite.

76

Jos metu buvo pristatyti nauji dizainerės drabužių ir stilingų aksesuarų deriniai. Kolekcijos pristatymui pasirinktas netradicinis formatas – kartu su modeliais pasirodė televizijos projekte „Lietuvos talentai“ išgarsėjusi šokėjų grupė „Fem.Me“.

(76 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Agnės Kuzmickaitės kolekcija su Lietuvos garsenybėmis ir gatvės šokių šou

Gatvės podiumu žengė ir Lietuvos įžymybės – atlikėja ir laidų vedėja Ieva Mackevičienė, stilistė Gabija Varnaitė, šokėja Milana Jašinskytė.

Originalų pristatymą režisavo mados renginių koordinatorė Renata Mikailionytė. Muzikos gerbėjams laidų vedėja ir viena garsiausių Lietuvos DJ Simona Bandita suruošė energingą muzikinį užtaisą. Į gatvės šventę buvo kviečiami visi norintys.

„Man, kaip kūrėjai, labai svarbu savo darbu pasidalinti su kuo daugiau žmonių, todėl labai džiaugiuosi sprendimu kolekcijos pristatymą padaryti nemokamą ir į šį renginį pakviesti visus mados gurmanus. Naujais kolekcijos deriniais parodysiu, kad mano kurtus drabužius galima lengvai derinti su kasdiene apranga“, - prieš renginį pasakojo A. Kuzmickaitė.

Renginio vedėja S. Albavičiūtė-Bandita džiaugėsi, kad po pasaulį keliaujantis projektas pagaliau aplankė ir Lietuvą. „Man labai patinka gatvės fest'o formatas – juk tokiuose renginiuose niekada netrūksta energijos, spalvingų ir įkvepiančių žmonių“, - kalbėjo viena iš organizatorių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų