Lietuviai – daininga tauta, abejonių nekyla. Ir kuria ne ką mažiau dėmesio vertas dainas - tai šeštadienio vakarą įrodė populiariųjų LNK „Žvaigždžių duetų” poros. Garsiausi lietuviški hitai - nuo Džordanos Butkutės iki „Aktorių trio”, nuo „Empti” iki Stasio Povilaičio – garsiausios šalies dainos porų lūpose skambėjo visiškai kitaip.

Džiugi žinia švenčių proga aplankė Joną ir „Pop ladies“, kurie lietuviškų hitų vakarą į sceną žengė su praėjusio sezono dalyve Monika Šedžiuviene. Atlikę „Rondo” dainą komisijos sprendimu jie grįžo į projektą ir tęs kovą toliau. „Jei mes pradėsim mėtytis tokiais žmonėmis, tai pabaigoje projekto išvis nebeturėsim į ką žiūrėt”, - skirdama dešimtuką kalbėjo komisijos narė Laima Lapkauskaitė. Kaip jiems „Žvaigždžių duetuose” seksis toliau, priklausys tiek nuo komisijos, tiek nuo žiūrovų sprendimo.

Komisijos kėdėje šiemet pirmą kartą sėdėjęs maestro Stasys Povilaitis turėjo kaip reikiant nustebti, išgirdęs savo atliekamos dainos „Čipolinas” garsus, kurie nuskambėjo Aisčio ir Neringos lūpose. Tačiau tiek jis, tiek kiti komisijos nariai neliko sužavėti poros pasirodymu. Tai kaip reikiant supykdė Aistį. „Nesuprantu, ką aš čia veikiu. Atsiprašau Neringos, viso gero”, - po komisijos komentarų nedaugžodžiavo Aistis. Ar tai - tik laikina nepasitenkinimo gaidelė, o gal – rimtas protestas? Užkulisiuose netilo kalbos: ar Aistis tikrai nuspręs savo noru palikti projektą? Kol kas aišku viena, kad per finalinę dainą palaikyti nugalėtojų su kitais dalyviais jis neišėjo.

REKLAMA

Šis vakaras poroms nebuvo itin sėkmingas. Aukščiausius balus pelnė vos kelios poros. O jos pačios neretai prasitaria, kad kuo arčiau finalas, tuo labiau norisi jame būti. Dabar svarbus kiekvienas balas ir kiekvienas žiūrovų balsas. Aukščiausiais balais šeštadienio vakarą galėjo džiaugtis jau ne pirmą kartą komisijos simpatijas susižeriantys Egidijus Sipavičius ir Lina Rastokaitė. Ir jau kuo kuo, bet išskirtine drąsa ir humoro jausmu Egidijus tikrai gali pasigirti. Scenoje jis pasirodė su senoviniu maudymosi kostiumėliu, o užkulisiuose paklaustas, ar vilkėtų tokį gyvenime, nedvejojo: „Žinoma, kodėl ne? Tik kad šalta dabar, kaip matom”.

Lietuviškų hitų vakarą kaip reikiant nustebino šiauliečių Rasos ir Eugenijaus duetas. Iki skausmo žinoma „Anties” daina „Alyvos” tapo kūriniu apie… automobilių alyvą.

„Tai automobilių alyvos pakeitims ir filtriuks aštuoni piam gaunasi, čia su nuolaida”, – nuskambėjo paskutinės dainos eilutės. Originalia idėja liko sužavėta komisija. „Išradinga buvo, kai alyvos pasiūlėt merginai. Vien už tai, kad gėlę pavertėt alyva, aš jums skirsiu devintuką”, - pasirodymą komentavo Stasys Povilaitis. Nepaisant gerų komisijos žodžių, aukščiausių balų duetas nesulaukė.

Aukštąją madą ir tikrų tikriausias aukštumas tiesiogine žodžio prasme pademonstravo Sandra ir Saulenė su „Empti” daina „Gera mylėtis”. Specialiai šiam pasirodymui buvo siūti ekstravagantiški kostiumai su rankovėse įsiūtais balionais. O pačios merginos nepabūgo įsitaisyti ant specialaus rato ir pakilti į bemaž 5 metrų aukštį. Tiesa, balsai kiek drebėjo, tačiau nėra ko stebėtis – „Žvaigždžių duetuose” dainuojama tik gyvai, o bet kokie šalutiniai veiksniai tik pasunkina sąlygas atlikti kūrinį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų