Į žudiko kailį naujame trileryje turėjęs įsijausti Butleris: sunkiausia dalis buvo ne veiksmo scenos

Jau šį penktadienį, rugsėjo 24 dieną, žymusis Gerardas Butleris į kino teatrus grįžta naujame trileryje „Jokių liudininkų“. Šįkart veiksmo filmo žvaigždė stoja į kitą, nei prieš tai jo suvaidintiems personažams buvo įprasta, barikadų pusę ir įkūnija samdomą žudiką. „Įtemptos bei pavojingos veiksmo scenos man tikrai nebuvo naujiena, tačiau, neslėpsiu, teko gerokai paprakaituoti norint įsijausti į asmens, kuriam šiame pasaulyje nėra nieko švento, kailį. Tai ir yra sunkiausia aktorystės dalis – išmokti pateisinti net ir pačius niekšiškiausius savo herojaus veiksmus ir nebandyti jo teisti“, – sakė pagrindinė juostos žvaigždė.

Prieš premjerą kalbintas aktorius teigė, jog šios juostos scenarijaus juodraštis jam į rankas pateko dar 2015-aisiais. Tuomet G. Butleris suprato: jo herojus, samdomas šaltakraujis žudikas Bobas Vidikas, bus visiškai nepanašus į kitus šios profesijos atstovus. Vyras turi tvirtas pamatines vertybes ir aiškų kodeksą – nesvarbu, kaip susiklostys aplinkybės, darbas privalo būti atliktas iki galo.

REKLAMA

„Tačiau šios pavojingos profesijos atstovų sėkmės priežastis ne visada slypi nerašyto kodekso eilutėse. Kad ir koks šaltakraujis Bobas būtų, pirmiausia jis – žmogus su jausmais, asmeninėmis patirtimis. Ir šioje vietoje užvirs visa intriga“, – intrigavo aktorius.

G. Butleris džiaugėsi, jog kuriant trilerį „Jokių liudininkų“ jam ir kitiems kolegoms filmavimo aikštelėje buvo suteikta pakankamai daug laisvės improviziuoti.

„Komandoje tvyrojo nepakartojama atmosfera, nes kiekvienam leidome laisvai reikšti savo nuomonę, patarinėti, siūlyti sprendimus. Dabar, kai filmas jau keliauja į kino teatrus, galiu drąsiai teigti, kad be G. Butlerio, Franko Grillo, Tobby‘io Husso bei Alexis Louder tai, ką sukūrėme, būtų buvę neįmanoma. Vien jau Gerardo herojaus sugebėjimas nuginkluoti žvilgsniu ir blogį paversti visai simpatišku, yra puiki priežastis ateiti į kino teatrus“, – sakė filmo režisierius Joe Carnahanas.

Istorija ekrane pasakos apie tai, kaip profesionalus sukčius Tedis Nureto tyčia patenka už grotų tikėdamasis, kad policijos nuovadoje jis bus saugus. Tačiau jį persekiojantis samdomas žudikas Bobas Vidikas – tikras savo srities profesionalas, kuris netrukus ir pats patenka į gretimą sulaikymo kamerą. Reikalai dar labiau komplikuojasi, kai į nuovadą atkeliauja nekaltos išvaizdos Entonis – dar vienas Tedį medžiojantis žudikas psichopatas. Užverda tikras pragaras ir vienintelė dar bandanti jį suvaldyti yra tos pačios nuovados naujokė policininkė Valeri. Tuo tarpu Bobas karštligiškai ieško geriausio būdo, kaip ir pačiam išlikti gyvam, ir galų gale prigriebti Tedį bei užbaigti savo užduotį.

Įtempto veiksmo trileris „Jokių liudininkų“ į mūsų šalies kino teatrus atkeliauja jau šį penktadienį, rugsėjo 24-ąją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų