I. Zasimauskaitės išlydėjimo į „Euroviziją“ metu – netikėtos naujienos: paskelbtos svarbios žinios

Šeima – žmogaus gyvenimo pamatas, nuo kurio priklauso visi kiti dalykai. Tai – viena iš žinučių, kurias šiandien sostinėje įsikūrusioje „Čiop čiop“ studijoje paskelbė Ieva Zasimauskaitė.

41

Jau kitą savaitę ji kartu su komanda išvyks atstovauti Lietuvai šių metų „Eurovizijoje“.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ievos Zasimauskaitės išlydėtuvių vakarėlis

Į didžiausią pasaulyje dainų konkursą ją lydės vyras Marius, kuriam ji ir skyrė nacionalinę atranką nugalėjusį kūrinį „When We’re Old“.

Kartu vyksta ir dar kelios šeimos – Ievos vadybininkė Rasa Micachienė su vyru ir dukra Paule, kurią Ieva vadina savo talismanu, pritariančioji vokalistė Akmėja Bruzgienė su antrąją vietą antrankoje laimėjusiu vyru Jurgiu ir jųdviejų dukra, taip pat „When We‘re Old“ dainos autorius Vytautas Bikus su žmona Gintare bei vos mėnesio jųdviejų dukrele.

„Eurovizijai“ žinutę „Šeima – svarbiausia“ vežanti Ieva šiandien sostinėje surengė tikrą išlydėtuvių vakarėlį, kuriame buvo gausu ir jai svarbių žmonių, tarp kurių – ir mama bei brolis. Taip pat čia buvo galima pamatyti ir Jurgį Brūzgą, atvykusį su visa šeima.

Savo pranešimą I. Zasimauskaitė pradėjo nuo padėkos ja tikintiems žmonėms. „Pirmiausia padainuosiu – juk tai daina, su kuria visi mes pradėjome ir su kuria tęsiame“, – šypsojosi ji. „Man atrodo, kad dabar jaudinuosi labiau, nei per „Eurovizijos“ finalą. Tai gal ir geras ženklas – nes kai būna daugiau žmonių, būna mažiau baisu“, – pradėjo ji.

„Dalyvavau „Eurovizijoje“ 5 kartus, o laimėjau tik dabar, nors aš – ta pati. Ši daina – tikra magija ir ją jaučia visi. Vytautai, aš sveikinu tave su gimtadieniu. Tu – tikras stebuklų kūrėjas. Noriu padovanoti tau ypatingą talismaną, kuris keliaus su manimi į Lisaboną. Tai – laimės moneta. Tu ją gauni antras, bet yra ir pirmas. Iš pradžių apsilankiau pas Valdą Adamkų…“, – paslaptį, kam atidavė pirmąją monetą, išdavė ji.

Vėliau mergina tęsė už širdies griebiantį sveikinimą: „Kalbu ne todėl, kad čia kameros. Aš tiesiog labai ilgai ieškojau tokio, kaip tu, kažko, kas taip gerai suprastų mano vidų“, – sveikinimais ir padėkomis dainos autoriui V. Bikui dalijosi I. Zasimauskaitė.

REKLAMA

Dainininkė pristatė ir visą savo komandą. „Matot, aš dar neverkiu – vadinasi, moku susikaupti“, – prieš tai paprašiusi atsigerti juokėsi Ieva.

Vėliau į sceną Ieva pakvietė pritariančiąją vokalistę Akmėją Bruzgienę su antrąją vietą nacionalinės „Eurovizijos“ antrankoje laimėjusiu vyru Jurgiu – visi trys jie uždainavo dainą „Pasauly visko būna“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų