„Nuo šios minutės iš vaikystės pasakų ir patirtų malonumų pasaulio į jūsų namus atskrieja visos geriausios emocijos“, – atidarydamas LNK sezoną sakė renginio vedėjas Rolandas Vilkončius.  

„LNK skelbia stebuklingo  ir ryškiausiomis spalvomis šviečiančio naujojo sezono pradžią. Mes pažadame - abejingų ir liūdnų Lietuvoje neliks“, - žadėjo Inga Jankauskaitė.   

Penkioliktąjį sezoną LNK atidarė traukinių stoties peronu virtusioje studijoje. Čia visi LNK laidų vedėjai ir žiūrovai sulaukė „Pramogų traukinio“ atvežtų naujienų.  LNK pramogų traukinys pakeliui į žiūrovų namus sustojo auksu tviskančiose, muzika pulsuojančiose,  flirtą skleidžiančiose, pačiose ryškiausiose stotelėse. Pristatydamas vis naujas laidas, traukinys sustojo „Gandų“ „Tvarka bus“, „Aistros ir flirto“, „Laimės“, „Gerumo“, „Muzikos“, „Juoko“ sustojimuose. Čia buvo pristatytos naujos laidos  „Antanėlio Lietuva“, „Supertortas“, „Valanda su Rūta“, „Asistentai“, humoro šou Nr.1, „Karštas vakarėlis“, „Švarūs pinigai“ ir serialas „Moterų alėja“.

Tačiau transliacijoje netrūko intrigų ir skandalų. Visų pirma, į eterį įsiveržė labai atkaklus asilas, kuris įsiprašė būti trečiuoju sezono atidarymo vedėju.

Dėl išsiskyrimo su Berneen kenčiantis Tomas Ališauskas iškrėtė netikėtą pokštą – ėmė pardavinėti nežinomo XXI amžiaus autoriaus paveikslą, kuriame buvo pavaizduota tamsiaodė, įtartinai panaši į arabų šeicho Čereškos mylimąją.   

REKLAMA

Vieną didžiausių intrigų  kėlė Džordanos Butkutės pasirodymas. Pastaruoju metu žvaigždė neatvyksta ar pavėluoja į renginius ar laidų filmavimus. Todėl dainą „Nemylėjau tavęs“ pensininkas Vydas ir Saulėns pasiruošė sudainuoti ir vieni. Laimei, nors ir šiek tiek pavėlavusi, į „Pramogų traukinį“ spėjo ir Džordana Butkutė. Ji padėjo Vydui su Saulėnui iki galo sudainuoti savo nemarųjį šlagerį „Nemylėjau tavęs“.

Į incidentą su naujos laidos „Karštas vakarėlis“ vedėjomis – „Olialia“ pupytėmis - įsivėlė karingoji dainininkė Vilija. Ji su bokso pirštinėmis ir gauja raumeningų merginų išvijo blondines iš scenos. Vilija net įkalbėjo Algį Ramanauską išspirti pramogų traukinio duris.

Algis Ramanauskas norėjo pranešti paskutinius „Supertorto“ dalyvių sudarytus reitingus tema „Geriausias TV laidų vedėjas“. Pasirodo, paskutinę vietą dalinosi Rolandas Vilkončius ir Inga Jankauskaitė, todėl mikrofonai Algiui buvo išjungti ir jo pranešimo žiūrovai neišgirdo.

 „Muzikos akademijos“ jaunimėlis pavėlavo į traukinį ir pirmajam į sceną teko išeiti punktualiam azerbaidžaniečiui Eldarui su rytietiška daina. Sekso skandalo vos nesukėlė naujasis LNK laidų vedėjas asilas Antanas, ilgai, nepadoriai ir atvirai gyręs „Auksinės blykstės“ vedėjos Živilės Vaškytės akių didumą ir gylį.


Rašyti komentarą...
h
hmmm
2009-08-25 09:27:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai patiko, kai dzordana dainavo nugara i kameras... ia tai topas... moteriskei susimasie, kur scena... ir dar geras, kad sumaste viena ir nulipo nuo scenos, nepasibaigus paskutinei dainai ;) jau tikrai moteriske pavargo
Atsakyti
0

a
ase
2009-08-25 14:56:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
treciasis vedejas... gera alegorija. gerai pataikyta - man patiko
Atsakyti
0

s
sandra
2009-08-25 15:16:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai sauniai buvo vedamas renginys smagu,kad su kievienu nauju sezonu ysilieja vis ydomesniu,patrauklesniu laidu ir juokingesniu.Kadangi istikruju norisi po sunkios dienos atcipalaiduoti ir pasijuokti,o kai taij daro geraij zinomi zmones isvis liux.Dekoju visiems ,kurie taip sauniai pasidarbavo.
Niu,o dzordana ,kad ir kaip beatrode ant tos scenos,bet visgi atvyko -suspejo ,manau jau ir taij didelis pliusas.Galetu ir ji sudalyvaut kokioj juokingoj laidoj kaip roziu keraij ar super tortas manau turetu butut juokinga-super.Sekmes visaij kurybiniai LNK grupei:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų