Į koronavirusą lengva ranka numojusi Rasa Vilkienė skaudžiai nudegė: atsidūrė reanimacijoje

Žinoma trenerė Rasa Vilkienė neslepia – jau ne vieną kartą yra atsidūrusi situacijoje, kai likimas ją grąžina atgal į gyvenimą. Vis dėlto paskutinis kartas, kai jos gyvybė pakibo ant plauko, išgąsdino taip, kaip niekas kitas. Dabar Rasa bando stotis ant kojų, tačiau neslepia – tai, ką teko patirti, jos gyvenimą pakeitė kardinaliai. Šiandien savo istoriją ji kaip niekad atvirai papasakos TV3 laidos „Prieš srovę“ komandai.

Atrodytų, kas gali nutikti, kad sveiko gyvenimo šalininkė staiga pažvelgtų mirčiai į akis? Tačiau kad ir kiek sveikų receptų R. Vilkienė būtų sukaupusi, tokio, kuris paverstų atsparia visoms ligoms bei apsaugotų nuo tos, kuri kasdien į kapines palydi ne vieną gyvenimu dar norintį pasidžiaugti žmogų, Rasa nežino.

Žinoma moteris laidoje pripažins – COVID-19 neaplenkė ir jos. Tačiau ji niekuomet nebūtų pagalvojusi, kad situacija pasieks tokį lygį, jog teks gultis į reanimacijos skyrių. „Žinote, koks tai jausmas? Jaučiuosi taip, tarsi būčiau grįžusi į šį pasaulį iš anapus. Šiandien galiu drąsiai sakyti, jog gimiau po laiminga žvaigžde“, – neslėps Rasa.

O iš pradžių, net ir sužinojusi savo diagnozę, Rasa galvojo, kad išsikapstys. „Šventai tikėjau, kad viską galiu kontroliuoti. Aukšta temperatūra laikėsi 7-8 dienas, bet maniau, kad tai – nieko tokio, viskas bus gerai. Tačiau prasidėjo deguonies trūkumas, o kartu atsirado ir panikos priepuoliai. Atrodė, lyg kažkas nuolat smaugtų“, – kraupiais išgyvenimais dalinsis ji.

Dabar Rasa – pasveikusi, tačiau nebe tokia, kokia buvo anksčiau. Būdama 180 cm ūgio, sportiška moteris tesveria 61 kilogramą. Klastinga liga parodė, kad gali būti suplanavęs ką tik nori, tačiau viskas gali pasikeisti vos per sekundę. Žvelgdama mirčiai į akis, R. Vilkienė pergalvojo savo gyvenimą, o laidoje jau šį vakarą prabils ir apie garsiai nuaidėjusias skyrybas su vyru – kodėl kankindamasi reanimacijoje ji jam parašė laišką?

Galiausiai, ar žinoma moteris buvo pasiskiepijusi? O gal šventai tikėjo, kad savo kūnu šitaip besirūpinantį žmogų virusas gali aplenkti? 

„Kiekvienas žmogus pats turi pasverti visus „už“ ir „prieš“, kiekvienas žino savo ligų krepšelį, turi savo nuomonę. Tačiau kartu kiekvienas turi vadovautis loginiu mąstymu, o ne emocijomis. Mano pavyzdys rodo, kad liga gali užpulti iš pasalų ir būti labai sunki...“ – laidoje atviraus ji.

Atsakymai į visus klausimus – jau šį vakarą, laidoje „Prieš srovę“, 19.30 val. per TV3!

 

 

 


Rašyti komentarą...
J
Jolia
2021-10-05 17:31:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejau nesupratote, kad ši moteris, dėl reklamos, ir paskys ir parodys ir pakomentuos taip kaip reikia? Nei ji kažkuo nusipelno. Nei yra ypatinga. Dėl dėmesio stokos, ji liguistai griebėsi sporto. Tai vaikai, tai skyrybos, tai skiepai - lenda į viešumą su paprasta gyvenimo buitimi. O žurnalistui tik reikia medžiagos. Štai ir atitiko ,,kirvis kotą". Tiesiog TV3 dabar aktuali skiepų tema.
Atsakyti
-5

S
Saulius
2021-10-05 17:35:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir suprask kaip nori vienoje laidoje aiskino kad ka teko patirti po skiepo gyvenime nesiskiepytu cia dabar vel kitaip suokia cia matyt pinigeliai pakeicia nuomone...
Atsakyti
-4

B
Bronius
2021-10-05 16:39:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir toliau varys ant skiepų.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų