Homoseksualus lietuvis – apie skyrybomis paženklintą santuoką su verslininku: prabilo, dėl ko gailisi

Homoseksualus lietuvis Mindaugas Grudzinskas-Gocht daugiau nei prieš 7 metus sumainė aukso žiedus su verslininku Wolfgangu. Pora bendrą gyvenimą kūrė Vokietijoje, kol galiausiai nusprendė, jog Mindaugas nebenori sieti gyvenimo su šiuo žmogumi ir pateikė skyrybų dokumentus.

5

Naujienų portalui tv3.lt vyras atvirai papasakojo apie gyvenimą santuokoje, skyrybų procesą bei tai, kodėl su sutuoktiniu nusprendė pasukti skirtingais keliais.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Homoseksualas lietuvis – apie skyrybomis paženklintą santuoką su verslininku: prabilo, dėl ko gailisi

Pasak pašnekovo, jie aukso žiedus sumainė dar 2013-aisiais, tačiau tik dabar pasiryžo išsiskirti. „Santuoka nėra ritualas ar gyvenimo pabaiga. Tai – ilgas, sudėtingas, intymus šokis kartu. Šokio darna priklauso nuo to, ar moki išlaikyti pusiausvyrą ir kokį partnerį pasirinkai. Juk nieko nėra amžino. Tiesiog nebesutapo interesai“, – apie išsiskyrimą sakė Mindaugas.

Lietuvis tikino, jog jo santuokoje netrūko tiek džiugių, tiek liūdnų akimirkų: „Negaliu skųstis, kad mano santuoka yra/buvo nenusisekusi. Tikrai buvo visko. Tik po daugelio metų kartu supratau, kad mano antroji pusė visiškai kita asmenybė nei buvo susipažinus. O žmonės yra linkę daryti klaidas, nieko nėra tobulo.“

Kalbėdamas apie pateiktus skyrybų dokumentus, pašnekovas atskleidė, jog būtent jis buvo iniciatorius.

„Skyrybų iniciatorius buvau aš  pats. Juk žmogus ilgalaikiuose santykiuose keičiasi, bet nuolatinis bendravimas padeda mums judėti ta pačia kryptimi. Mums nutiko priešingai, todėl ir nusprendžiau imtis iniciatyvos pirmas“, – sakė vyras.

Nepaisant to, jog ši santuoka nesibaigė sėkmingai, tačiau jis nė kiek nesigaili dėl žingsnio, kurį žengė dar 2013-aisiais.

„Atvirai  kalbant – moneta turi dvi puses, taip ir mano santuokos sakramentas dvipusis. Ir gailiuosi, ir ne. Gailiuosi tik dėl praleistų jaunystės metų, kurie nebesugrįš. Nesigailiu dėl to, nes turėjau daug geresnį gyvenimą, nei prieš santuoką bei todėl, kad supratau, kas yra santuoka“, – kalbėjo Vokietijoje gyvenantis vyras.

REKLAMA

Dabar Mindaugas su Wolfgangu jau 9 mėnesius gyvena atskirai. Nepaisant to, jog skyrybų dokumentai jau pateikti, tačiau Vokietijoje šis procesas kiek užtrunka.

„Vokietijoje pagal įstatymus skyrybų procesas (Trennungsjahre) vyksta 12 mėnesius. Per tą laikotarpį visi finansiniai reikalai turi būti išspręsti, jei to padaryti nepavyksta, tuomet automatiškai teismo skyrybų procesas užsitęsia kol galiausiai viskas būna išspręsta.

Manau, kad  mano skyrybų procesas dar prasitęs 1 metus, nes kovoju dėl kompensacijos ir išlaikymo.  Kompensacija ir išlaikymas yra du skirtingi procesai. Šiuo metu mano vyras moka už išlaikymą kas mėnesį, o kompensacijos suma – atskiras teisinis procesas, tvarkomas su notarais. Jau vieneri metai, kaip negaliu dirbti dėl kojos operacijos, kuri buvo atlikta rugsėjo mėnesį, ir dar viena kojos operacija laukia kovo mėnesį“, – apie skyrybų procesą detaliai pasakojo pašnekovas.

Pasak jo, pagrindinė jo ir buvusio mylimojo nesutarimų problema – kompensacija: „Prisiteisiau 30 tūkst. eurų kompensaciją. Iš manęs jis negali ir neturi ko reikalauti, nes aš neturiu ką jam ir duoti.“

Baigdamas pokalbį apie skyrybas Mindaugas pridūrė, jog beveik jokio ryšio su vyru nebepalaiko: „Skyrybos – ne nuomos sutarties sudarymo procesas. Įtampa visada tvyro, o ir jos išvengti neįmanoma. Ryši palaikome, bet tik per advokatus. Tai yra geriausias būdas išvengti nesklandumų. Šiuo metu aš išsikrausčiau gyventi į kitą miestą (Emmerich), nes taip mėginu atsikratyti nostalgijos ir prisiminimų.“

 


Rašyti komentarą...
V
Vilnius
2021-03-04 21:08:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar vykstančiame pedorasų išsišokime prieš Bažnyčią teigiama:
"LGBT NARIAI SKELBIA ESĄ PAVARGĘ NUO KIŠIMOSI Į JŲ GYVENIMUS"
Tačiau realiai yra viskas atvirkščiai - va dar vienas pedorasų jų gyvenimo kišimas visuomenei į veidą.
Atsakyti
-4

N
Na
2021-03-04 20:18:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal Raskevičius pasipiršo? Su Tapinu turės susikauti. Tapinas pirmas pasipiršo
Atsakyti
-4

s
swew
2021-03-04 19:22:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
grizk i lietuva pateksi i seima 30 stukiu kas 3 menesius uzdirbsi
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų