Homoseksualus lietuvis – apie skyrybas su verslininku ir naujai užgimusią meilę: vedybos padarė daug žalos

Homoseksualus lietuvis Mindaugas Grudzinskas-Gocht daugiau nei prieš 7 metus sumainė aukso žiedus su verslininku Wolfgangu. Pora bendrą gyvenimą kūrė Vokietijoje, kol galiausiai nusprendė, jog nebenori sieti gyvenimo su šiuo žmogumi ir pateikė skyrybų dokumentus. Nepaisant to, jog skyrybos daugumai gali būti itin skaudus gyvenimo tarpsnis, tačiau pats vyras pasakojo, jog tai liko praeitis. Dabar jis į savo širdį įsileido naują mylimąjį.

9

Naujienų portalui tv3.lt vyras atvirai papasakojo apie naują širdies draugą bei jų meilės istoriją.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mindaugas Grudzinskas-Gocht atvirai prabilo apie skyrybų skausmą ir naują draugą

Mindaugas neslėpė, jog skyrybos nėra lengvas procesas, tačiau nepaisant visko, žaizdos su laiku užgyja.

„Tipiška, kad žmonės išsiskiria per amžiaus vidurio krizę – tuo metu prasideda antrasis skyrybų bumas. Įprasta manyti, jog dėl padorumo reikia pabūti vienam bent metus, kad pagytų sudaužyta širdis. Mano manymų vienatvė jos visai negydo! Kiekvienam žmogui būtinas artumo jausmas, intymus gyvenimas ir nuoširdus rūpestis, tad bandymas ilsėtis nuo santykių gali atitolinti laimingą gyvenimą, paaštrinti skausmą, paryškinti kompleksus ir sukelti buvusių santykių ilgesį. Skyrybų procesas niekam nėra lengvas, bet juk žaizdos gyja. Taip buvo ir man“, – apie širdies žaizdas kalbėjo vyras.

Pasakodamas apie naujai užgimusius jausmus, šis neslėpė, jog jų meilės istorija nė kiek neprimena pasakos – jiedu susipažino internete.

„Mano naujos meilės istorija šį kartą nebuvo gan įspūdinga, kaip ir dauguma porų, mes taip pat susipažinome internetinėje pažinčių svetainėje, kuri skirta homoseksualiems žmonėms. Kadangi esu jau žinomas asmuo ir Vokietijoje, tad tai man ir padėjo daug greičiau susirasti antrąją pusę. Atvirai pasakius, aš nelabai esu linkęs tikėti meile iš pirmo žvilgsnio, bet mano naujasis partneris teigia, jog jis mane įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. 

REKLAMA

Gal jis ir teisus, juk visi žmonės įsimyli skirtingai, bet man tam reikia laiko, nes šiuo metu man yra sunku įsimylėti žmogų iš pirmo žvilgsnio. Pirmosios vedybos man padarė daug skriaudos ir psichologinės žalos. Gal tai ir stabdo mane pajusti meilės jausmą naujajam partneriui, bet aš tikiu, kad viskam yra savas laikas. Meilei reikia skirti laiko. Mano naujasis partneris mane labiau sužavėjo savo vidiniu grožiu“, – šyptelėjo jis.

Mindaugas su savo širdies draugu yra jau 3 mėnesius ir pora net spėjo apsigyventi drauge. Kalbėdamas apie vedybas, jis atviravo, kad drįstų žengti vėl šį žingsnį: „Kaip žinome, kad vedybos nėra lengvas žingsnis! Bet kodėl gi ne!  Sena meilė išeina, tuomet ateina nauja... Galbūt tai bus žmogus, kuris išgydys mano širdies žaizdas. 

Aš suklupau ir kritau. Klydau,  bet pasimokiau. Bet, nepaisant visko, aš keliauju ir einu toliau. Mes gyvename, o gyvenimas mus moko. Klysti žmogiška. Pagalvokime, kokias vertingas pamokas mums pateikia gyvenimas. Taip, kartais iš skausmo plyšta širdis, bet ar tai ne pakankama kaina už džiaugsmo ir malonumo akimirkas? Todėl privalau keliauti toliau. Net tada kai skauda, nes žinau, jog ta vidinė jėga, kuri atvedė mane iki šio taško sugebės mane nuvesti ir toliau. Todėl manau pirmoji santuoka mane išmokė būti atkakliam, budriam ir net miegant neužmerkti akių ir neužsikimšti ausų.“

Kalbėdamas apie skyrybų skausmą, vyras atviravo, jog jis priklauso nuo vilties. „Skyrybų skausmas labai priklauso nuo to, kiek santykiuose buvo vilties. Jei daug, tuomet skausmas truks ilgai, o vienintelis būdas pajudėti į priekį – sunaikinti viltį ir įsileisti į savo širdį naująją meilę, kuri sunaikins seną viltį ir suteiks naująją viltį. Skyrybų skausmą reikia priimti kaip duotybę ir suprasti, kad teks išgedėti visus gražius momentus, ateities planus ir tai nebus lengva. Sunkiausias momentas – skyrybų procesas. Jis jau praeityje, kuris truko metus laiko. Paskutinis procesas įvyks lapkričio mėnesį, kuomet vėl reikės akis į akį susitikti su buvusiu vyru ir pasirašyti skyrybų dokumentus, manau, tai nebus lengva, bet kaip ir sakiau, kad gyvenimo kelias ne visada yra klotas vien tik rožės žiedlapiais. Bet su savo naujojo draugo pagalba ir parama aš tai įveiksiu, nes jis man suteikė naują viltį gyvenime mylėti ir būti mylimam.“

 

 


Rašyti komentarą...
F
FUI !
2021-05-28 20:43:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prieš porą mėnesių per LGBT demaršą prieš Bažnyčią pedoseksualai labai garsiai trimitavo: "NELYSKITE Į MŪSŲ GYVENIMUS, LEISKITE MUMS RAMIAI GYVENTI!"

Dabar norisi į tai atsakyti: "PONAI PEDORASAI, KODĖL VĖL BRUKATE SAVO GYVENIMUS VISUOMENEI PRIEŠ JOS VALIĄ IR NELEIDŽIATE LEISTI JUMS RAMIAI GYVENTI?"
Kam šitie užsakomieji straipsniai, kam žurnalistų papirkinėjimai? Jeigu pydarai neturi savigarbos su savo smirdančiais gyvenimais nelysti visuomenei į akis, kaip jie gali norėti, kad juos gerbtų kiti???
Atsakyti
-5

G
Grėsmė
2021-05-28 20:54:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie juos tiek daug rašo... Jiems tiek daug dėmesio... Kas čia? Nauja pandemija? Homoseksualumo virusas leidžiasi ant Lietuvos? Gal reiktų jau karantino?
Atsakyti
-5

a
arvis
2021-05-28 20:58:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šlykštu. Homikai prakeikti.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų