REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
10
Mantas Wizard (B. Freemano ir asm. albumo nuotr.)

Iliuzionistas ir renginių vedėjas Mantas Wizard ką tik grįžo iš vienos įspūdingiausių ir įsimintiniausių kelionių savo gyvenime. Artistas įkvėpimo bei naujų įspūdžių sėmėsi Los Andžele ir Holivude, rašoma pranešime spaudai.

10

Iliuzionistas ir renginių vedėjas Mantas Wizard ką tik grįžo iš vienos įspūdingiausių ir įsimintiniausių kelionių savo gyvenime. Artistas įkvėpimo bei naujų įspūdžių sėmėsi Los Andžele ir Holivude, rašoma pranešime spaudai.

REKLAMA

Lietuviui netgi pasisekė apsilankyti uždarame iliuzionistų klube-pilyje, asmeniškai pabendrauti su bene garsiausiu pasaulyje iliuzijos meistru Davidu Copperfieldu bei iš arti pamatyti, kaip yra ruošiamasi „Oskarų“ teikimo ceremonijai. 

Kartą metuose Mantas Wizard pasidaro sau dovaną: nukeliau į kokią nors pasaulio vietą, susijusią su jo veikla, kad pasisemtų įspūdžių ir įkvėpimo. Praėjus žiemos darbų sezonui, žinomas vyras netroško kokioje nors Pietų šalyje tiesiog gulinėti paplūdimyje, jam norėjosi aktyvesnio poilsio, kelionės, susijusios su jo veikla: magija, iliuzija, renginiais. „Jau daugybę metų svajojau aplankyti Los Andželą ir Holivudą, o svarbiausia – jame esančią uždarą iliuzionistų klubą–pilį „The Magic Castle“. Tai senovinis namas, primenantis pilį, į kurį labai sunku patekti. Pasirodo, norint patekti į šią pilį, reikia gauti asmeninį kurio nors klubo nario kvietimą. Kadangi Mantas pažinojo šiam klubui priklausančius narius, mielai gavo iš jų kvietimą.

Norint patekti i šią vietą yra keliami griežti reikalavimai aprangos kodui, o jo nepaisantis svečias, nepriklausomai nuo to, koks jis yra žinomas ar įtakingas, tiesiog gali būti neįleistas. Visą vakarą apsaugos darbuotojai saugo įėjimą į pastatą ir esančius jo viduje. Vakaro metu svečiai vaišinasi gurmaniška vakariene ir gali stebėti geriausių pasaulio iliuzionistų pasirodymus. Čia griežtai draudžiama fotografuoti ir filmuoti: būtent dėl šios priežasties magišką pilį taip mėgsta Holivudo kino ir muzikos žvaigždės. Juk galima visiškai atsipalaiduoti ir nebijoti paparacių. „Be galo apsidžiaugiau gavęs garsaus iliuzionisto asmeninį kvietimą čia apsilankyti ir iš vidaus pamatyti uždarą iliuzionistų klubą. Iš tiesų pasijutau kaip Holivudo filme: prie pastato stoja taksi ir limuzinai, iš kurių lipa išsipustę įvairiausio amžiaus elegantiški žmonės su kvietimais į šią slaptą, magišką vietą“, – dar karštais įspūdžiais dalijosi M. Wizard. 

REKLAMA
REKLAMA

Be jokio abejonės, šios kelionės vienu ryškiausiu įspūdžiu buvo Manto susitikimas su garsiausiu visų laikų iliuzionistu Davidu Copperfieldu. Nuvykęs į Las Vegasą, lietuvis pirmiausiai apsilankė jo šou, o po pasirodymo turėjo galimybė pabendrauti su šia įžymybe.

REKLAMA

„Beje, tai jau antrasis mūsų susitikimas. Nuo dvylikos metų svajojau su Copperfieldu susitikti ir pasikalbėti. Ši svajonė mano gyvenime išsipildė net du kartus!, – džiaugsmo neslepia M. Wizard.

Pašnkekovas įsitkinęs, kad D. Copperfieldas – vis dar yra geriausias pasaulyje magas, o jo šou – itin modernūs ir nepriekaištingai atliekami. D. Copperfieldas yra laimėjęs daugybę „Emmy“ apdovanojimų, žurnalas „Forbes“ jį išrinko sėkmingiausiu visų laikų iliuzionistu, jo šou yra uždirbę 4 milijardus dolerių – puikus pavyzdys ir įkvėpimas kiekvienam artistui. 

REKLAMA
REKLAMA

M. Wizard neslepia, jog visuomet žavėjosi Holivusu, ypatingai senuoju, juk tai Vakarų pasaulio kino ir pramogų industrijos centras – ypatinga vieta, kur gimsta kinas. Vyras turėjo unikalią galimybę iš arti aplankyti filmavimo aikšteles ir „Universal“ bei „Warner Bros“ studijas, kuriose kūrė tokie talentai, kaip Alfredas Hitchcockas, Timas Burtonas, Robertas Zemeckis, kuriais jis itin žavisi. Teko aplankyti ir populiariausios pasaulyje pokalbių laidos „Ellen“ studiją ir jos užkulisius. Mantas netgi turėjo galimybę įsiamžinti kultinio serialo „Draugai“ aikštelėje: galėjo pasėdėti ir ant garsiosios sofutės. „Tai iliuzionisto smalsumas – man visuomet įdomiau pamatyti pramogų pasaulio darbo užkulisius ir virtuvę nei visiems matomą nušlifuotą fasadą“, – neslepia pašnekovas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šios kelionės metu M. Wizard aplankė garsiausių Holivudo filmų aikšteles ir dekoracijas, iš arti galėjo apžiūrėti įspūdingus kostiumus, kuriuos vilkėjo legendinių filmų, tokių kaip „Kasablanka“, „Betmenas“, „Taip gimė žvaigždė“, „Haris Poteris“ personažai. Susipažino ir su daugybe įdomių gudrybių: kaip kuriami specialieji efektai, kaskadininkų triukai, dekoracijos, netikros miestų gatvės ir namai bei kita kino magija. „Buvo neįtikėtinai smalsu iš arti pamatyti kaip veikia didžiulė, milijoninė kino industrija, – džiaugiasi artistas ir renginių vedėjas. – Mane tiesiog pritrenkė kino studijų mastai ir dydžiai: tai tikri miestai mieste. Filmavimo studijos turi net savo gaisrines, transportą, restoranus ir parduotuves. Ir žinoma, kvapą gniaužiantys „Universal Studios“ atrakcionai. Kadangi dirbu pramogų srityje visada įdomu pamatyti kaip kuriamos įvairios pramogos mažiems ir dideliems“. 

REKLAMA

M. Wizard džiaugiasi, kad jo kelionė sutapo su tikrai ryškiausiu Holivudo renginiu – „Oskarų“ įteikimo ceremonija. Galėjo iš arti matyti pasiruošimą šiai ceremonijai: daugybė žurnalistų, šio renginio gerbėjų ir sekėjų iš viso pasaulio. Taip pat ir daugybę apsaugos darbuotojų kurie didžiuodamiesi sako, jog tai labiausiai saugomas pramoginis renginys Amerikoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų