Grupės „Yva“ merginos Goda ir Kristina atskleidė savo grožio paslaptis

Makiažas – galingas ginklas. Su juo moterys jaučiasi ne tik gražios, bet ir savimi pasitikinčios, tačiau ar jis reikalingas kiekvieną dieną? Garsios moterys – Kristina Ivanova ir Goda Alijeva – pasidalijo savo nuomonėmis šia tema.

29

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupės „Yva“ merginos Goda ir Kristina atskleidė savo grožio paslaptis

Goda Alijeva: didžiausias pagyrimas – atrodyti be makiažo gerai

Dainininkė, grupės „Yva“ narė Goda atvirai prisipažino, kad makiažas jai reikalingas tik svarbiems renginiams ar koncertams, o kasdienybėje ji renkasi natūralumą.

„Pats didžiausias pagyrimas atrodyti be makiažo jaunai ir gerai, negu su makiažu atrodyti virš 30-ies ar 40-ies“, - teigė gražuolė.

Pasak jos, jaunos merginos ar moterys per televiziją dažnai mato gražiai padažytas moteris, ryškius jų makiažus, kurie sukuria tobulos moters įvaizdį. Nenuostabu, kad daugelis dailiosios lyties atstovių nori atrodyti taip pat įspūdingai, todėl renkasi tai, ką mato per televiziją.

Goda pripažįsta, kad didžiausia klaida yra kopijuoti tai, ką matome, todėl pataria nesivaikyti madų ar imti pavyzdžio iš kitų.

„Nereikia kopijuoti to, ką matome televizijoje, kurioje veidai yra perpildyti makiažo“, - sakė atlikėja.

REKLAMA

Dainininkė prisipažino, kad kasdienai ji nenaudoja makiažo, nes ir be jo jaučiasi puikiai. O jaunoms panelėms ir moterims ji taip pat linki rinktis natūralumą, o ne slėpti savo tikrąjį veidą po makiažo sluoksniu.

Kristina Ivanova: ryškus makiažas nebe madinga

Savo grožio studiją turinti ir jai vadovaujanti Kristina Ivanova buvo panašios nuomonės. Pasak jos, ryškus makiažas kasdienai ne tik nebe madinga, bet ir nežavinga.

„Mano sritis yra tokia, kad aš darau merginoms makiažus ir galiu drąsiai pasakyti, kad iš mados jau išėjo ryškūs makiažai: kontūravimas, daug perdėtos pudros. Dabar merginos prašo tiesiog paryškinti jų privalumus, išryškinti akis arba lūpas“, - teigia Kristina.

Ji pridūrė, kad atėjo laikas, kuomet pirmenybę reikia teikti natūralumui ir saugoti savo odą nuo kenksmingų kosmetikos priemonių.

„Žinoma, reikia išlikti ir madingoms, reikia sekti šių metu makiažo tendencijas. Kiekviena moteris, manau, seka tai, kas dabar ant bangos, ir žino, kaip jai pačiai yra geriausia“ , - pripažįsta moteris.

Kristina Ivanova teigia, kad ryškus makiažas reikalingas tik tam tikriems poreikiams, pasak jos, scena reikalauja kito įvaizdžio nei kasdienybė.

„Scena visuomet reikalauja grimo ir jaunos merginos galvoja, kad taip mes vaikštome kiekvieną dieną. Tai yra neteisybė, iš esmės makiažo poreikis yra reikalingas tik tam tikrose vietose“, - tikina Kristina.

Dainininkė ir grožio studijos įkūrėja taip pat pritarė Godai, ir sakė, kad kasdienybėje ji renkasi natūralumą, arba labai minimalų ir kuklų makiažą, kuris tikrai neatrodo iššaukiantis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų