Grupės „ŠarkA“ merginos nepabijojo pasiraitoti rankovių ir atlikti purvinų darbų

Projektas ŠarkA nuolat stebina netradiciniais įvaizdžiais, šokiruojančiais ir netikėtais pasirodymais scenoje bei TV projektuose. O šiandien keturios merginosKristina Ivanova, Ingrida Kazlauskaitė, Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė inicijavo „gyvybės vagonėlių“ labdaros akciją ir tapo oficialiomis beglobių gyvūnų ambasadorėmis.

„Šiandien mūsų diena prasidėjo nuo gerų darbų ir emocijų“, – pasakojo merginos apie labdaringą akciją, pasiraitojusios rankoves ir avėdamos akį traukiančiais ryškiais guminiais. „Darbo čia yra tikrai daug. Rinkome šiukšles, rovėme piktžoles, tvarkėme ir ruošėme aplinką naujiems “gyvybės vagonėlių„ gyventojams“ – įspūdžiais dalinosi merginos.

„Gyvybės vagonėliai“ – tai laikini namai iš Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos išgelbėtiems gyvūnams, kuriuose priglaudžiami išmesti, sergantys, seni, maži, niekam nereikalingi beglobiai gyvūnai. Tai paskutinė ir vienintelė beglobių gyvūnų viltis.

„Mes savo jėgomis ieškojome rėmėjų ir bendraminčių, kurie norėtų padėti. Labai gaila, kad prie šios akcijos neprisidėjo visiems gerai žinomi vakarėlių liūtai, o kviečiami buvo visi“, – guodėsi akcijos iniciatorės.

REKLAMA

„Šiai akcijai reikalinga tiek financinė, tiek žmogiškoji pagalba, darbo jėga. Esame dėkingos LSDP partijai ir asmeniškai norime padėkoti Arūnui Gulbickui, Tomui Kinduriui ir Egidijui Gaidamavičiui už suteiktą ne tik darbo jėgą, bet ir financinę paramą. Beglobių gyvūnėlių naujiems namams reikalinga tvora, grindinys, maistas, voljerai, pavadėliai ir t.t. Būtent šių žmonių pagalba mes jau pradėjome įgyvendinti šiuos tikslus“ – pasakojo merginos. Jos kvietė visus norinčius pagelbėti ir sakė – „kiekvienas, kad ir mažas darbas bei pagalba gali padaryti labai daug. Nebūkime abejingi ir keiskime požiūrį į mus supančią gyvūniją.“

„Norime dar kartą visus pakviesti prisidėti kaip kas kuo galite ir atvykti kitą šeštadienį, t.y. Birželio 16d., 12val. į Naująją Vilnią (Skydo g. 44A) ir padėti įgyvendinti mūsų tikslus kartu!“


Rašyti komentarą...
k
kaukole
2012-06-06 17:33:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo su guminiais sexovai atrodo
Atsakyti
0

;
;]
2012-06-06 18:25:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
juokdares ir tiek
Atsakyti
0

D
Dėt
2012-06-06 19:46:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kauses
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų