Grupę „ŠarkA“ palikusi K. Ivanova: nusprendžiau eiti savo keliu

Visiems gerai žinoma merginų grupė „ŠarkA“ sulaukė didelių pasikeitimų – jau nuo šių metų pradžios Kristina Ivanova nebekoncertuoja su kolegėmis Ieva Stasiulevičiūte ir Gintare Valaityte. Sparčiai populiarumą užkariavusios merginos kaip tik mėgavosi dėmesiu ir koncertais, todėl netikėtas K. Ivanovos pasitraukimas nustebino ne vieną.

„Projektas „ŠarkA“ per visą tą laiką, kol gyvavo, įrodė, kad yra vertas būti mūsų pop scenoje, su šiuo projektu užaugau ir aš pati, todėl dabar nusprendžiau toliau eiti savo keliu, na, o merginos puikiai susitvarkys su naujais iššūkiais ir uždaviniais. Pati dabar susitelksiu į savo verslo plėtojimą“, – apsisprendimą pasitraukti argumentavo mergina.

Paklausta, ar negaila palikti grupės kaip tik dabar, kai merginoms pavyko užkariauti sceną, sudominti klausytojus ir atrasti savo gerbėjų ratą, K. Ivanova teigė tiesiog susidėliojusi prioritetus ir pasirinkusi tai, kas jai šiuo gyvenimo momentu atrodo svarbiausia.

„Tiesiog pasisvėriau, kur yra mano pagrindinis prioritetas ir pasirinkau, kad šiuo metu svarbiau man yra verslas, mano veikla. Tiesiog matau, kad vis daugiau laiko noriu skirti būtent šitiems dalykams, esu stačia galva pasinėrusi į grožio ir sveikatos sritis, man tai labai patinka, darau tai su džiaugsmu, todėl visa tai plėtosiu. Noriu akcentuoti, kad niekur aš nedingstu, tiesiog pasineriu į savo veiklą. Ir toliau dalyvauju televiziniuose projektuose, laidose, nuo ko viską ir pradėjau. Kristiną Ivanovą galima pamatyti įvairiuose amplua, tiesiog dabar renkuosi tai, kas man labai patinka. Tikrai niekur nedingstu iš to šou pasaulio“ , – patikino mergina.

REKLAMA

K. Ivanova visada buvo laikoma grupės lydere ir pagrindine ašimi, todėl jai pasitraukus kyla klausimas, ar likusios merginos sugebės išlaikyti populiarumą ir klausytojus. „Aš niekada nevertinau, kas yra lyderis ar ne lyderis, merginas visada mačiau kaip lygiavertes partneres ir esu įsitikinusi, kad jos puikiai susitvarkys, bus įdomu, o merginos tikrai stebins ir toliau, kaip iki šiol. Viskas yra ir bus gerai, šitoj vietoj man nekyla jokių abejonių“ , – įsitikinusi Kristina. (Gal merginos priims naują grupės narę, kuri užims laisvą vietą?) „O kodėl būtinai panelę? Neaišku, ką merginos sugalvos, gali būti ir vaikinas. Dabar jos dirba su choru, netrukus startuos „Chorų karuose“, todėl vyksta didžiulis pasiruošimas ir jos daug dirba. Viskas yra gerai, „ŠarkA“ projektas nebyra, jis liks, tiesiog toliau vystysis be manęs.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų