Grupė „Karaliai“ pristato naujausią daina: paskatino žinutės iš gerbėjų

Atlikėjai bei grupės „Karaliai“ nariai, Lukas ir Algimantas, gauna nemažai žinučių, su klausimu, kada visgi išleis naujausią dainą, rašoma pranešime spaudai.

6

„Na, prašau – kad ir karantinas, mes nesustosime, ir leisime žmonėms labiau pozityviai galvoti, net ir šiuo laikotarpiu“, – atsako jie.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupė „Karaliai“ pristato naujausią daina: paskatino žinutės iš gerbėjų

„Nusprendėme, kad negalime sėdėti vietoje ir nieko nedaryti – mūsų gerbėjai laukia vis naujos žinutės iš mūsų. Kadangi mūsų planas iki metų galo išleisti savo pirmajį debiutinį albumą, negalime nukrypti nuo tikslo“,  – sako grupės narys Lukas Karalius.

„Manau, kiekvienas užsispyręs žmogus gali pasiekti ko tik nori ar trokšta, tik reikia gero spyrio į sėdmenis. Mes esame daug ką išbandę, ir dabar suprantame, ko reikia lietuviams. Tai – geros šokių muzikos, kuri susprogdintų visą šokių aikštelę. Koncertų metu matome, kad privalo skambėti linksmos dainos“, – sako „Karaliai“.

Anot Luko, daina yra apie abiejų grupės narių gyvenimus, meilę iš pirmo žvilgsnio. „Manau, kiekvienas esatę patyrę tokį jausmą, tad su šia naujausia daina kviečiame paklausyti ir įvertinti“, – teigė jis.


Rašyti komentarą...
G
Gitana
2020-07-31 15:52:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki,ar Lukas Ir Algimantas yra broliai
Atsakyti
0

M
Monika
2020-08-21 12:32:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palangoje paprasiau kavinėje,kad invalidui sūnui skirtų dainą gimtadienio proga,tai paprašė 10 eur.Kodel tiek mažai?????karaliai :)))))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų