• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Grįžusi iš draugės gimtadienio šventės, Sheridan Ellis suglumo, kai rankinėje rado kažką, ko ten neturėjo būti.

Grįžusi iš draugės gimtadienio šventės, Sheridan Ellis suglumo, kai rankinėje rado kažką, ko ten neturėjo būti.

REKLAMA

Prieš grįždama namo ji peržiūrėjo rankinę ir rado keistą raktų pakabuką – tokį, kuris „Bluetooth“ ryšiu padeda susekti pamestus daiktus.

Įtaisas buvo ne jos ir ji nebuvo tikra, iš kur ji atsirado. Greitai mąstydama ji išėmė iš pakabuko bateriją, kad ji nebegalėtų sekti jos buvimo vietos, tačiau visa ši situacija vis tiek buvo gana keista, rašo mirror.co.uk.

Teksase (JAV) gyvenanti menininkė Sheridan nusprendė pasidalyti savo istorija „TikTok“ vaizdo įraše, tikėdamasi, kad tai padės kitiems saugiai praleisti naktis.

Nuo to laiko jos klipas tapo virusiniu – „TikTok“ jį peržiūrėjo daugiau nei 722 000 kartų.

@sheridanellis Check your purses …🥴 #fyp #psa #forwhatitsworth #safety ♬ good 4 u - Olivia Rodrigo

REKLAMA
REKLAMA

„Šį savaitgalį, šeštadienį, su grupe draugų ėjau vakarieniauti. Jei mane pažįstate, paprastai nesinešioju rankinės, bet šeštadienį tai padariau, nes turėjome atsinešti dekoracijų ir daiktų stalui.

REKLAMA

Vakaro pabaigoje krausčiau rankinę ir radau šitą – jei nežinote, kas tai yra, tai neįprastas raktų pakabukas. Tai iš esmės yra sekimo įtaisas, žmonės jį deda ant raktų ir panašiai.

„Jis ne mano, nežinau, kaip jis pateko į mano rankinę. Iš karto išėmiau bateriją, nesijaudinkite, bet taip... patikrinkite savo rankines ir būkite saugūs lauke.“

Daugiau nei 134 000 žmonių pamėgo jos įrašą, tūkstančiai taip pat skyrė laiko komentarams ir pasidalijo savo susirūpinimu.

REKLAMA
REKLAMA

Viename iš jų rašoma: „Tai brangus būdas ką nors persekioti“.

Kitas atsakė: „Aš turiu paauglių mergaičių. Ačiū, kad apie tai paskelbėte. Bet rimtai, kiek dar dalykų turime žinoti?!“

Dar kažkas užsiminė, kad plytelė galėjo priklausyti kitam gimtadienio vakarėlio dalyviui, tačiau Sheridan patvirtino, kad patikrino ir ji nepriklauso nė vienam iš jos bičiulių.

Keletas taip pat atkreipė dėmesį, kad mažai tikėtina, jog „Bluetooth“ signalas galėjo ją susekti, jei telefonas, su kuriuo jis buvo suporuotas, nebuvo pasiekiamas. Tačiau tai mažai nuramino žmones.

Būčiau tapęs milijonieriumi, man žmona nuolat įkiša sekiklį, aš apsimetu, kad nematau, pasakau kur eisiu ir padedu ten sekiklį. Po to einu kur noriu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų