Gražuolė I. Kavaliauskaitė gavo uždraustą dovaną

Vakar gimtadienį atšventusi LNK laidos  „Karamelinės naujienos“ vedėja Indrė Kavaliauskaitė negalėjo patikėti savo akimis: 23-ojo gimtadienio proga draugai jai padovanojo naujutėlaitį raudoną „Mosca“ motorolerį.

Naujiena ne tik pikantiška, bet ir karamelinė – neseniai iš savo draugo juodą „Vespą“ dovanų gavo Indrės kolegė, tos pačios laidos vedėja Rimantė Kulvinskytė.

„Koks keistas sutapimas, - juokiasi Indrė – Motorolerio dabar trūksta tik mūsų kolegai Žygiui Stakėnui“.

Ši nuotaikinga trijulė – Rimantė Kulvinskytė, Indrė Kavaliauskaitė ir Žygis Stakėnas – nuo kitos savaitės ves kasdienine tampančią žvaigždžių gyvenimo naujienas pateiksiančią laidą „Karamelinės naujienos“.

Motociklai, motoroleriai iki šiol Indrei buvo tabu.

„Nesaugu, nesaugu, man nuolat kartojo tėvai, - prisipažįsta Indrė Kavaliauskaitė. – Man draudė važinėti motociklais, todėl niekada jų neturėjau. Kai vakar pamačiau dovaną, negalėjau patikėti. Kokia graži staigmena!“

Kol kas su motoroleriu Indrė dar nevažiavo. „Kai gausiu numerius, pirma kelionė bus į laidos „Karamelinės naujienos“ filmavimą, - šypsosi. – Motoroleriu važinėsiu į darbą, taip sutaupysiu laiko aplenkdama kamščius“.

Mergina sako neketinanti viršyti greičio. „Studijuoju teisę ir mano biografija turi būti be dėmės“, - sako.

REKLAMA

Nors motoroleris – ypač prabangi dovana, Indrė ja nesididžiuoja.

„Man geriausia dovana – gėlės. Ir supykstu, kai draugai neužrašo atviruko. Namuose saugau visus man padovanotus atvirukus. Pirmuosius gavau būdama šešerių metų, jie dar su klaidomis mano varde“.

Indrė iki šiol saugo draugės atviruką, parašytą prieš 17 metų, kuriame toks užrašas: „Nežinau, ar tu mane pakviesi į gimtadienį, bet... vis tiek“.

Ta pati draugė dalyvavo vakar 23-ajame  Indrės gimtadienyje. Ji Indrei įteikė parkerį, ant kurio buvo išgraviruota „Vis tiek“.

„Dažnai perverčiu savo gyvenimo atvirukus. Juos skaitant mane užplūsta patys geriausi ir mieliausi prisiminimai“, - šypsosi „Karamelinių naujienų“ vedėja Indrė Kavaliauskaitė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų