„Grammy“ laimėtojo Jasono Mrazo koncerte – širdį suvirpinusios melodijos

Amerikiečių dainų autorius ir atlikėjas Jason Mraz surengė pirmąjį koncertą Lietuvoje. Dukart „Grammy“ apdovanojimų laimėtojas, kurio daina „I‘m Yours“ yra vienas garsiausių pastarojo dešimtmečio hitų pasaulyje, antradienio vakarą koncertavo Vilniaus koncertų salėje „Compensa“. Tai buvo vienintelis muzikanto pasirodymas Lietuvoje, įtrauktas į pasaulinį akustinių koncertų turą „An Evening With Jason Mraz and His Guitar“.

9

Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turintis Jason Mraz karjerą pradėjo koncertuodamas vienoje San Diego miesto kavinių, kur kas savaitę grojo net trejus metus iš eilės. 2001 m. atlikėjas išleido koncertinį albumą „Live at Java Joe's“, atkeipusį muzikos pasaulio atstovų iš „Elektra Records“ dėmesį.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jason Mraz koncertas Vilniuje – pirmas ir vienintelis Lietuvoje

Netrukus išleistas pirmas studijinis muzikanto albumas „Waiting for My Rocket to Come“ atnešė sėkmę: didesniu nei 1 mnl. tiražu parduotą įrašą puikiai pristatė daina „The Remedy (I Won't Worry)“, patekusi į Amerikos populiariausių hitų dešimtuką.

Greitai J.Mraz buvo pakviestas groti su didžiausiomis muzikos pasaulio žvaigždėmis ir koncertavo kartu su folk muzikos legenda Tracy Chapman. Antrąjį atlikėjo studijinį albumą „Mr. A–Z“ prodiusavo garsusis Steve‘as Lillywhite‘as, kurio dėka įrašas buvo pristatytas „Grammy“ apdovanojimams kaip geriausias ne klasikinės muzikos albumas.

REKLAMA

Didžiosios sėkmės J.Mraz sulaukė su trečiuoju studijiniu albumu „We Sing. We Dance. We Steal Things“, kurį vainikavo visus populiarumo rekordus sumušęs hitas „I‘m Yours“. Ši daina, kurią atlikėjas parašė dar 2004 m., iki šiol yra vienas dažniausiai radijo stotyse transliuojamų kūrinių. Amerikos populiariausių hitų sąraše šis kūrinys išsilaikė rekordinį laiką – net 76 savaites iš eilės.

Visame pasaulyje didelės sėkmės sulaukusi daina „I‘m Yours“ tapo hitu Nr. 1 net vienuolikoje pasaulio šalių, tarp jų Norvegijoje, Švedijoje, Lenkijoje ir net Naujojoje Zelandijoje. Deimantiniais ir platininiais tiražais parduotas hitas jau visą dešimtmetį yra viena iš dažniausiai per radiją transliuojamų dainų.

Atsidavęs gamtos mylėtojas, banglentininkas, kino filmų kūrėjas, fotografas ir sveiko gyvenimo būdo puoselėtojas Jason Mraz taip pat yra aktyvus socialinės lygybės gynėjas ir filantropas. Atlikėjas, atstovaudamas gelbėjimo misijai „Free The Slaves“, Mianmare surengė labdaringą koncertą, sutraukusį daugiau nei 90 tūkst. žiūrovų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų