• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėja, grupės „Šeškės“ narė Goda Alijeva švenčia gimtadienį. Šiemet jai suėjo 37-eri. Goda atvira – šie metai buvo kontrastingi, tačiau įvairios gyvenimo spalvos, kaip teigė, tik dar labiau intriguoja.

10

Atlikėja, grupės „Šeškės“ narė Goda Alijeva švenčia gimtadienį. Šiemet jai suėjo 37-eri. Goda atvira – šie metai buvo kontrastingi, tačiau įvairios gyvenimo spalvos, kaip teigė, tik dar labiau intriguoja.

REKLAMA

Gimtadienio proga Goda Alijeva ryžosi interviu su naujienų portalu tv3.lt.

Kaip atskleidė, šiemet pasitinka gimimo dieną ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis.

„Visada prieš gimtadienį būna tokios niūrios nuotaikos. Kaip tyčia dabar sukrito visokie darbai ir rūpesčiai, tai užsikasusi ir visiškai negalvoju apie šventimą. Gal kaip nors paminėsime artimų draugų rate, bet tik tiek“, – sakė G. Alijeva.

Anot jos, praėję metai buvo kontrastingi, visko vyko labai daug. Tačiau užklupus sunkumams ji savyje atrado daug stiprybės ir suprato, kad nėra iš tų, kurie viską meta.

REKLAMA
REKLAMA

„Ir gerų dalykų, ir blogų. Jaučiu, kad gyvenu pilna krūtine, kas yra labai smagu, nes gyvenimas vien iš drugelių ir rožyčių nesusideda, o kažkokie rūpesčiai, nesėkmės duoda prieskonio.

REKLAMA

Pastebėjau, kad nesu linkusi pasiduoti ar užsidepresuoti. Esu priimanti iššūkius ir stengiuosi į gyvenimą žiūrėti pozityviai. Tas duoda man energijos ir jėgos“, – pasakojo Goda.

Draugus jau patikrino laikas

Paklausta, ar jai patinka įvairios staigmenos ar netikėtumai, atlikėja juokėsi, kad, kai draugai organizuoja, tai tenka su tuo susitaikyti. Taip pat pastebėjo, kad jos artimų žmonių ratas jau patikrintas laiko.

„Bet smagu, kad prisimena, pasveikina, skiria savo laiko. Nes pats brangiausias dalykas gyvenime ir yra laikas. Jeigu kažkuriam žmogui skiri, vadinasi, tai yra svarbu.

REKLAMA
REKLAMA

Žinau, kad esu geras žmogus, gera draugė. Mano draugių ratas yra tikrai ilgaamžiškas, jis nesikeičia. Jeigu ir ateina nauji žmonės, tai jie ir pasilieka. Nors ir sunkiai prisileidžiu, bet smagu, kad artimų žmonių ratas nėra siauras“, – šypsojosi moteris.

Pašnekovė prisiminė ir patį geriausią savo gimtadienį. Tada šventė jubiliejų – 35-metį.

„Tas gimtadienis buvo toks išskirtinis, pas Roką dvare, labai fainas, „Šeškės“ dainavo, Vagelis, Bunkė, „Yva“, buvo pakurtas vakarėlis iki paryčių, linksmas, fainas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tai buvo jubiliejus, o dabar, kadangi eilinis gimtadienis, tai tikrai nesinori daryti jokių pompastiškų švenčių ir kažko labai ypatingo galvoti. Paminėsiu ramiai ir tiek žinių“, – tvirtino ji.

Praėjusių metu „perliukas“ Godai buvo svarbiausias koncertas su grupe.

„Gal mūsų „Žalgirio“ arena, kuri buvo tikrai vienas iš gyvenimo įvykių, labai svarbus ir išskirtinis dalykas“, – sakė atlikėja.

Per praėjusius metus G. Alijeva perskaitė 15-20 knygų. Dažnai jomis pasidalija ir socialiniuose tinkluose.

REKLAMA

„Manau, kad favoritės buvo „Gęstančių žvaigždžių miškas“, „Pirmoji aktorė“, „Nuodėmių valgytoja“.

Dabar skaitau „Ana Karenina“, žaviuosi, nerealiai gera knyga, laukiu laisvos minutės, kada ją galėsiu paimti į rankas.

Man labiau patinka istorinės knygos, tad tokias stengiuosi ir rinktis“, – teigė ji.

Artėjančiams metams Goda sau turi linkėjimų ir planų.

„Tikiuosi, kad artėjantys metai, žiūrint nuo gimtadienio, man bus labai sėkmingi. Labai viliuosi, tikiu, noriu, kad jie būtų tokie. Noriu išsaugoti tai, ką turiu ir nieko neprarasti.

Svarbiausia, iš artimų žmonių, savo draugų. Kad jie būtų sveiki ir tiek. Ir kad kuo mažiau atsitiktų blogų dalykų“, – kalbėjo grupės „Šeškės“ narė.

Juokinga kada save laiko dainininkė, tegul viena pasirodo dainuojanti, nukristumete iš juoko, tik maivosi ir pritaria grupei, apgailėtinai atrodo
Bebalsė prabilo,mesti per bortą.Prisiplakėlė prie Karinos,taip kaip Liesius prie bavarų.
reikėjo mokykloje besimokant skaityti, o ne būnant jau pensijoje.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų