Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naujos kartos televizija „Go3“ per mažiau nei dvejus metus pasiekė 300 tūkst. vartotojų ribą ir įsitvirtino daugiau nei 10 proc. Baltijos šalių namų ūkių.

Naujos kartos televizija „Go3“ per mažiau nei dvejus metus pasiekė 300 tūkst. vartotojų ribą ir įsitvirtino daugiau nei 10 proc. Baltijos šalių namų ūkių.

REKLAMA

Vaizdo turinio vartojimas visame pasaulyje pastoviai auga. Baltijos šalys taip pat seka pasaulines OTT (angl. „Over the top“) vaizdo turinio paslaugų paklausos augimo tendencijas. Nuo pat savo veiklos pradžios 2019 m. gruodžio mėn. rinkos lyderė – „Go3“, nuolat gerina vartotojų skaičiaus ir žiūrimumo rekordus.

Jan Wykrytowicz, TV3 Grupės „PayTV Baltics“ generalinis direktorius teigia: „300 tūkst. vartotojų ribos pasiekimas keliais mėnesiais anksčiau, nei planuota, yra svarbus mūsų strategijos ir pastangų patvirtinimas. Toliau investuosime į „Go3“ originalų turinį ir tarptautinius vaizdo produkcijos įsigijimus, kad savo žiūrovams galėtume pasiūlyti geriausias vietines bei užsienio pramogas. Vartotojų skaičiaus augimas mums tiek pat svarbus kaip ir vidutinio žiūrėjimo laiko augimas, kuris, lyginant su praėjusiais metais, padvigubėjo ir pasiekė daugiau nei 2 valandas per dieną."

Per pastaruosius 12 mėnesių „Go3“ savo žiūrovams pristatė 50 originalaus turinio kūrinių bei turinio paslaugą „discovery+“, suteikiančią daugiau nei 1000 papildomų valandų dokumentikos ir tikro gyvenimo pramogų. Šiais metais „Go3” pasiekė didžiausius mėnesio, savaitės ir dienos žiūrimumo rodiklius per visą savo istoriją. Kiekvieną mėnesį buvo gerinami žiūrimumo rekordai. Spalio mėnesį „Go3“ viršijo 16 mln. žiūrėtų valandų ribą. Lietuviai šiuo metu yra patys aktyviausi žiūrovai Baltijos šalyse. Nuo mūsų šalies žiūrovų nedaug atsilieka latviai.

„Go3“ galima žiūrėti daugiau nei 3000 valandų filmų, įskaitant Holivudo kino hitus iš didžiausių studijų, tokių kaip „Disney“, „NBC“, „Warner“ ir kt. Žiūrovai gali mėgautis daugiau nei 15 tūkst. valandų mėgstamų vietinių ir populiarių tarptautinių serialų bei išskirtinio „Go3“ originalaus turinio. Baltijos šalių žiūrovai itin vertina televizijos kanalų prieinamumą ir galimybę žiūrėti turinį po tiesioginės transliacijos su galimybe praleisti reklamas. „Go3“ šiemet tapo tikru krepšinio centru Lietuvoje ir toliau siūlys geriausias krepšinio varžybas bei plačiausią elitinio sporto transliacijų pasirinkimą – NBA, Eurolygą, Europos taurę, „Liga Endesa“, krepšinio Čempionų lygą, Betsafe-LKL, FIBA nacionalinių rinktinių varžybas, UFC, Anglijos „Premier“ lygą, ATP tenisą, WWE, KHL ledo ritulį, WRC, Moto GP, MXGP ir kt.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų